Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi 14 Mayıs'ta Haliç Kongre Merkezi'nde Yapılacak

İSTANBUL (ANKA)- Vodafone Türkiye’nin ev sahipliğinde bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi, 14 Mayıs’ta Haliç Kongre Merkezi’nde yapılacak. Mimariden modaya, spordan müziğe kadar birçok alanda dün

Haberler 11.05.2015, 16:41
Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi 14 Mayıs'ta Haliç Kongre Merkezi'nde Yapılacak

İSTANBUL (ANKA)- Vodafone Türkiye’nin ev sahipliğinde bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi, 14 Mayıs’ta Haliç Kongre Merkezi’nde yapılacak. Mimariden modaya, spordan müziğe kadar birçok alanda dünyayı dijitalleştiren lider isimlerin Türkiye’de ilk kez buluşacağı belirtilen Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi’ne Beyaz Saray Eski İletişim Direktörü Dan Pfeiffer da konuşmacı olarak katılacak. 3 bini aşkın davetlinin izlemesinin beklendiği zirveyle, birey ve kurumların dijitalleşmede yeni trendlerle tanışarak geleceğin dünyasına bugünden hazırlanmaları hedefleniyor.

 “Yarına hoş geldiniz” temasıyla düzenlenecek olan ve açılışını Vodafone Türkiye CEO’su Gökhan Öğüt’ün yapacağı zirveye Beyaz Saray Eski İletişim Direktörü Dan Pfeiffer da konuşmacı olarak katılacak.Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi’ne katılacak diğer konuşmacılar arasında, inovasyon merkezli kültürler yaratma konusunda uzman Tim Jones, dünyamızı değiştiren şirket ve girişimcileri araştıran editör David Rowan, robot tasarımı üzerine çalışmalar yapan Guy Hoffman, geleceğe yönelik araştırmalarıyla tanınan fütürist Mike Walsh, dünyayı değiştirecek 50 kişi arasında gösterilen mimar ve tasarımcı Carlo Ratti ve spor alanındaki bilimsel gelişmeler üzerine önemli kitap çalışmaları bulunan gazeteci David Epstein gibi dünyaca ünlü isimler bulunuyor.

Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi kapsamında düzenlenecek 12 farklı oturumda iş dünyası, moda, sanat, müzik, mimari ve spor başta olmak üzere hayatın her alanında dijitalleşmenin etkileri konuşulacak, Türkiye’den ve dünyadan dijitalleşme örnekleri paylaşılacak. Konusunda uzman yerli ve yabancı 17 konuşmacının katılacağı ve 3 bini aşkın davetlinin izlemesinin beklendiği Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi ile birey ve kurumların dijitalleşmede yeni trendlerle tanışarak geleceğin dünyasına bugünden hazırlanmaları hedefleniyor.

-ÖĞÜT: “YARININ NASIL OLACAĞINI BUGÜNDEN GÖSTERECEĞİZ”-

Günümüzde dijitalleşmenin yaşamın her alanında etkisini artırarak hissettirdiğine dikkat çeken Vodafone Türkiye CEO’su Gökhan Öğüt, dijitalleşmenin tüm boyutlarıyla ele alınacağı Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi’ne ev sahipliği yapacak olmaktan büyük heyecan duyduklarını belirterek, şunları söyledi:

“Vodafone olarak, daha iyi bir gelecek için iletişim teknolojileri ile Türkiye'de herkese ilham vermeyi hedefliyoruz. Yenilikçi ve dönüştürücü gücüyle bizleri yarına hazırlayan dijitalleşmenin geleceğin dünyasında belirleyici olacağına inanıyoruz. Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik etme vizyonumuz doğrultusunda bu yıl ilk kez düzenlediğimiz Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi ile dijitalleşme konusundaki global deneyimimizi ve geleceğin trendlerini kurumsal müşterilerimiz ve iş ortaklarımız ile paylaşarak onlara yarının nasıl olacağını bugünden göstermek istiyoruz. Dijital dünyanın liderlerini ağırlayacağımız zirvede, konuklarımıza bir yandan dijital dünyaya ilişkin yeni ufuklar kazandırırken, bir yandan da dijitalleşmenin tüm renklerini deneyimletmeyi hedefliyoruz. Vodafone Türkiye olarak, hayatımızın yeni gerçeği haline gelen dijitalleşme konusunda birey ve kurumlara rehberlik edecek faaliyetlerde bulunmayı sürdüreceğiz.”(ANKA)

(NÇ/ÖZK)

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@