Vodafone Aboneleri 5 Günde 920 Milyon Dakika Konuştu

İSTANBUL (ANKA)- Vodafone'nun, sayıları 21 milyonu bulan aboneleri Kurban Ba...

Haberler 28.09.2015, 17:05
Vodafone Aboneleri 5 Günde 920 Milyon Dakika Konuştu

İSTANBUL (ANKA)- Vodafone'nun, sayıları 21 milyonu bulan aboneleri Kurban Bayramı'nda akıllı telefon üzerinden 5 günde toplam 920 milyon dakika konuştu, 730 milyon kısa mesaj (SMS) gönderdi ve 2 milyon 532 bin GB mobil internet kullandı. Vodafone abonelerinin mobil internet kullanımı geçtiğimiz Kurban Bayramı’na göre 2 katından fazla arttı.

Vodafone’un açıkladığı verilere göre, bayram süresince en çok konuşan 10 il sırasıyla İstanbul, Ankara, Şanlıurfa, İzmir, Antalya, Adana, Samsun, Van, Gaziantep ve Konya olurken, en çok SMS gönderen iller sırasıyla İstanbul, Ankara, Samsun, Adana, İzmir, Şanlıurfa, Antalya, Konya, Van ve Gaziantep olarak gerçekleşti. En çok mobil internet kullanan iller ise İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Muğla, Samsun, Konya, Balıkesir ve Bursa şeklinde sıralandı.

Öte yandan, en çok aranan ülkeler sırasıyla Almanya, Suudi Arabistan, Fransa, Hollanda, İngiltere, KKTC, Libya, Bulgaristan, Mısır ve Azerbaycan olurken, en çok SMS de Almanya, İngiltere, KKTC, Fransa, Rusya Federasyonu, Hollanda, Azerbaycan, Avusturya, ABD ve Belçika ülkelerine gönderildi.

-''ABONELERİMİZE KESİNTİSİZ İLETİŞİM AYRICALIĞI YAŞATTIK''-

Vodafone abonelerinin bayram trafiğini değerlendiren Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, şunları söyledi:

“Vodafone Türkiye olarak, abonelerimiz için değer yaratma vizyonumuz çerçevesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına en hızlı şekilde cevap verebilmek amacıyla ürün ve hizmetlerimizi sürekli geliştiriyoruz. Sunduğumuz yenilikçi ve yüksek kaliteli hizmetlerle, müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırıyor, onlara mükemmel bir deneyim yaşatmak için çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetine odaklı ürün ve hizmetlerimizle her bayramda olduğu gibi bu Kurban Bayramı’nda da abonelerimizin özgürce ve doyasıya iletişim kurmasını sağladık. Kesintisiz ve kaliteli iletişim ayrıcalığı yaşayan abonelerimiz, bayram süresince 920 milyon dakika konuştu, 730 milyon SMS attı,2 milyon 532 bin GB mobil internet kullandı. Özellikle mobil internet kullanımında geçen yıla göre 2 katından fazla artış olduğunu gözlemledik. Bu vesileyle, tüm halkımızın geçmiş Kurban Bayramını kutluyorum.”(ANKA)
(TB/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@