Vısa'dan Akbank'a Birincilik Ödülü

İSTANBUL(ANKA)-Akbank Neo banka kartı, Visa Europe Türkiye'nin her yıl düzenlediği "Vizyonist...

Haberler 05.11.2015, 13:55
Vısa'dan Akbank'a Birincilik Ödülü

İSTANBUL(ANKA)-Akbank Neo banka kartı, Visa Europe Türkiye'nin her yıl düzenlediği "Vizyonist" etkinliği Visa Başarı ödüllerinde, 2014 yılının "Visa Banka Kartı Alışveriş Hacminde En Çok Büyüyen Banka" ödülüne layık görüldü.

Akbank Neo banka kartı, geçtiğimiz günlerde açıklanan Visa Başarı ödüllerinde, 2014 yılının alışveriş hacminde en çok büyüyen bankası unvanını aldı. Visa Europe Türkiye’nin Vizyonist etkinliğinde gerçekleştirilen törendeki ödülü, Akbank adına Ödeme Sistemleri Bölüm Başkanı Yalın Özcan aldı.

Akbank'ın büyüyen markası Neo'nun alışveriş hacmindeki gelişimini önemli bir ödül ile taçlandırmış olmaktan gurur duyduklarını vurgulayan Özcan, "Son yıllarda yaptığımız iletişimler ile banka kartının bir ATM kartından çok daha fazlası olduğunu müşterilerimize anlattık. Alışverişlerinde nakit kullanmayı tercih eden müşterilerimiz, artık daha fazla Neo kullanıyor. Neo ile müşterilerimizi nakit taşımanın zorluklarından kurtarmanın yanı sıra, bütçelerini kontrol etme ihtiyaçlarına da alternatif bir çözüm sunuyoruz. Akbank olarak, alışverişte hesabını bilenlerin banka kartı Neo’nun alışveriş hacmindeki büyümesinin önümüzdeki dönemde de artırmaya devam edeceğiz” dedi.(ANKA)

(TB/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@