Van'ın İlk Yapı Marketi Açıldı

İSTANBUL(ANKA) -Tekzen, Doğu Anadolu Bölgesi’nin üçüncü büyük şehri V...

Haberler 19.09.2015, 11:25
Van'ın İlk Yapı Marketi Açıldı

İSTANBUL(ANKA) -Tekzen, Doğu Anadolu Bölgesi’nin üçüncü büyük şehri Van’da ilk mağazasını açtığını açıkladı. 

Tekzen tarafından yapılan açıklamada, Ev, bahçe, ofis gibi yaşam alanları için mobilyadan aydınlatmaya, dekorasyondan boyaya, el aletlerine kadar birçok ürün grubunda zengin ürün çeşidi ile müşterilere aradıkları her ürünü rahatça bulabilecekleri alternatifler sunulacağı belirtildi.Van mağazasıyla 53’üncü ile adım attan Tekzen, Pisi AVM’de bulunan 2500 m2’lik satış alanına sahip yeni mağazası ile bölgenin yapı marketi ihtiyacını karşılayacak.

Tekzen’in Türkiye genelindeki 106. mağazası olan Van mağazasının açılışı Van Valisi İbrahim Taşyapan, Tuşba Belediye Başkanı Doç. Dr. Fevzi Özgökçe, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Necdet Takva, Organize Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Şemsettin Boz, Tekzen Yönetim Kurulu Başkanı Murat Gigin, Mağazalar Kurulum Müdürü Hasan Şener Bilge, Pazarlama Müdürü Mehmet Cem Kızılkaya, Operasyon Müdürü Ekrem Erol ve Bölge Müdürü Mehmet Seval’in katılımlarıyla gerçekleşti.

Açıklamada, Bu yıl 20. yılını kutlayan Tekzenin, 2015 sonuna kadar mağaza açmaya devam edeceği de belirtildi. Romanya, Kıbrıs ve Kuzey Irak olmak üzere yurt dışında da mağazaları bulunan Tekzen’in 2015 sonu ciro hedefi ise 650 milyon TL.(ANKA)

(TB/ORH)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@