Vakıfbank Anında Hesapta İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başvuru Rekoru Kırıyor!

Türkiye'de çeşitli kalemlerde nakit ihtiyacı olan vatandaşlar bankalardan ihtiyaç kredisi kullanarak bu gereksinimlerini giderebiliyorlar. İhtiyaç kredisi kampanyaları ile fark yaratan bankalardan birisi de Vakıfbank oldu. Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyasının özellikleri nelerdir?

Vakıfbank Anında Hesapta İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başvuru Rekoru Kırıyor!

Türkiye'de ekonomik problemlerin vatandaşlara yansıması sonucunda çok önemli finansal gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Vatandaşların bütçelerini olumsuz etkileyen bu gelişmeler neticesinde ihtiyaç kredilerine olan taleplerde yükseliş meydana geldi.

Vatandaşlar bütçelerindeki açıkları gidermek ve çeşitli ihtiyaçlarını karşılayabilmek için ekstra nakit gereksinimini çok daha fazla duymaya başladılar. Böyle bir durumda ise Türkiye'de her vatandaşın aklına ilk gelenn çözüm yolu bankalardan ihtiyaç kredisi kullanmak oluyor. Son yapılan araştırmalara göre Türkiye vatandaşların çok büyük bir kısmı ihtiyaç kredisi kullanırken tercihlerini kamu bankalarından yana yapıyorlar. Özel bankalara çok fazla güven duymayan vatandaşlar kamu bankalarının kendilerine çok fazla kar amacı gütmeden yaklaşacaklarını düşünüyorlar.

Kamu bankalarının ihtiyaç kredisi kampanyalarını mercek altına alan vatandaşların son dönemlerde en çok tercih ettiği banka ise Vakıfbank oldu. Vakıfbank'ın ihtiyaç kredisi kampanyasına çok büyük bir talep gösterilmeye başlandı. Vatandaşlar Vakıfbank tarafından açıklanan ihtiyaç kredisi şartlarını oldukça cazip bulurken kredi başvurularının anında onaylanıp banka hesaplarına hemen aktarılması bu kredi kampanyasının tercih sebebi oldu.

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ MASRAFLARI NELERDİR?

Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bazı masrafları karşılamak durumunda kalıyorlar. Tüm bankalar bu masrafları çeşitli oranlarda müşterilerinden tahsil ederken Vakıfbank'ta masraflar da cüzi miktarda tutuldu. Buna göre Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler ihbarname ücreti olarak 9,2 Tl'lik standar ödemeyle karşılaşıyorlar. Ayrıca 50 Bin TL'lik krediler için müşterilere 389 TL'Lik hayat sigortası yapılıyor. Kredi tahsis ücreti ise yüzde 0,50 oluyor.

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZLERİ YÜZDE KAÇTIR?

Türkiye'de bankalar artık ihtiyaç kredilerinde müşterilere özel kredi faizi belirlemeye başladılar. Bu uygulamaya Vakıfbank da geçiş yaptı. Ödeme alışkanlığı olumlu olan ve geçmiş bankacılık işlemlerinde sadakati yüksek müşteri olarak değerlendirilen müşteriler daha uygun faizlerle kredi kullanabiliyorlar. Vakıfbank ise belirli bir skala arasında kredi faizi belirleyerek müşterilerine sunuyor. Buna göre ihtiyaç kredisi faizleri Vakıfbank'ta yüzde 1,52 ile yüzde 1,62 arasında değişiklik gösterebiliyor

50 BİN TL VAFIKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

Vakıfbank'tan 36 ay vadeli 50 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere aylık yüzde 1,62 faiz uygulanıyor. Bu krediyi kullanan müşteriler bankaya her ay 1.944 TL ödeme yapıyorlar. Her ay kredi taksiti ödeyen müşteriler 3 yıllık vade sonunda ise 50 Bin TL karşılığında 69.985 TL ödemiş oluyorlar. Ayrıca dileyen müşteriler 3 ay ödemesiz dönem seçimi yaparak kredi ödemelerine 3 ay sonra da başlayabiliyorlar.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@