Tüyap'tan Yurt Dışı Çıkarması

ANKARA(ANKA) - TÜYAP, Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER)’in önderliğinde ger&cce...

Haberler 18.11.2015, 14:20
Tüyap'tan Yurt Dışı Çıkarması

ANKARA(ANKA) - TÜYAP, Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER)’in önderliğinde gerçekleştirilen İstanbul Mobilya Fuarı (İSMOB) tanıtım çalışmaları çerçevesinde dünyanın önde gelen ülkelerini ziyaret ediyor.

Kuruluşundan bu yana hazırladığı bin 397 yurtiçi, 158 yurtdışı fuar ile 97 ülkeden 263 bin177 firmaya hizmet veren ve Türkiye’de kendi fuar merkezine sahip tek özel sektör fuarcılık kuruşu TÜYAP, bu yıl, dünyada markalaşmış bir fuar olan İstanbul Mobilya Fuarı (İSMOB)’na ev sahipliği yapıyor. Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) önderliğinde yapılacak İSMOB 12-17 Ocak 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek.

-TÜYAP YURT DIŞINA AÇILIYOR-

Uluslararası platformda takip edilen ve uzak coğrafyalardan ziyaretçi alan İSMOB’un tanıtım çalışmaları çerçevesinde, hedef ziyaretçilerle sıcak temas kurmayı amaçlayan TÜYAP, dünyanın önde gelen ülkelerindeki ilgili fuar ve makamları ziyaret ederek yakın ilişkiler kuruyor. Yurt dışında da adından söz ettirmeyi başaran TÜYAP, bünyesinde gerçekleştirilen tüm fuar organizasyonları için aynı titizlikle çalışıyor. Yurt dışı ziyaretlerinin ilkini İtalya’nın moda şehri Milano’ya yapan TÜYAP, Kasım ayında Rusya’nın Moskova şehrinde yapılacak Mebel fuarında bir basın toplantısı düzenleyecek. Ardından da Dubai’deki iş adamları, önemli kurum ve kuruluşların yetkilileri ile görüşmelerde bulunacak.

-ALTI YURT DIŞI OFİSİ VE YİRMİYİ AŞKIN YURT DIŞI TEMSİLCİLİĞİ-

TÜYAP’ın Kahire, Sofya, Tahran, Moskova, Tiflis ve Üsküp’te faaliyet gösteren 6 yurt dışı ofisi, Almanya, İtalya, İspanya, Fransa, Çin, Tayvan, Hindistan ve Kore’de bulunan 20’nin üzerinde yurtdışı temsilcilik ağı ile birlikte katılımcı ve ziyaretçiye yönelik doğrudan yürüttüğü tanıtım ve pazarlama çalışmalarının temelinde, Türkiye’nin 1-3 saatlik uçuş mesafesinde yaklaşık 60 ülkeyi kapsayan ve 1.5 milyar nüfusu içine alan geniş bir coğrafyanın merkezinde yer aldığı gerçeği ile hareket ediliyor. (ANKA)

(AR/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@