Türkiye İş Bankası İle Türk Telekom Grubu'ndan Ücretsiz İnternet Erişimi İçin İşbirliği

İSTANBUL(ANKA) -Türkiye İş Bankası ile Türk Telekom Grubu, internet erişimi alanında önemli bir i...

Haberler 28.10.2015, 15:40
Türkiye İş Bankası İle Türk Telekom Grubu'ndan Ücretsiz İnternet Erişimi İçin İşbirliği

İSTANBUL(ANKA) -Türkiye İş Bankası ile Türk Telekom Grubu, internet erişimi alanında önemli bir işbirliğine imza attı. İş Bankası’nın mobil bankacılık uygulaması İşCep kullanıcıları, 5 bine yakın TTNET WiFi noktasında aylık 300 dakika ücretsiz internet hizmetinden faydalanabilecek.

İş Bankası’nın 250 şubesinde de Türk Telekom Grubu’nun altyapısı ile sunduğu YöneTT WiFi hizmeti, İş Bankası müşterilerinin kullanımına sunulacak. YöneTT WiFi ile İş Bankası müşterileri şubelerde cep telefonu, tablet, diz üstü bilgisayar gibi cihazları ile WiFi üzerinden internete hızlı şekilde bağlanabilecek.

İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Hakan Aran, İşCep aracılığıyla müşterilerin hayatını her geçen gün daha da kolaylaştırmak için yenilikler geliştirdiklerini vurgulayarak, şunları kaydetti:

 “İşCepli olmanın ayrıcalığını şimdi de 5 bine yakın noktada ücretsiz internet hizmeti ile yaşatıyoruz. Dijitalleşme artık günlük hayatımızın vazgeçilmez bir unsuru ve internete erişim en önemli konulardan biridir.  Bunun için İş Bankası olarak müşterilerimizin internete erişimini de kolaylaştırıyoruz. Proje, yakın işbirliği içinde çalıştığımız Türk Telekom Grubu’nun ve teknoloji iştirakimiz Softech’in ciddi emekleriyle hayata geçirildi.”

Türk Telekom Grubu Kurumsal İş Birimi Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Mert Başar da yeni nesil teknolojileri ve ayrıcalıklı hizmetleriyle tüm şirketlerin yanında olduklarını ifade ederek, şöyle konuştu:

“Bu kapsamda, İş Bankası’nın Türk Telekom Grubu teknolojileriyle müşterilerine daha da zenginleşen hizmetler sunması, bizim için mutluluk verici. Bu işbirliği ile İş Bankası müşterileri, Türk Telekom Grubu’nun kurumsal müşterilerine sunduğu uçtan uca YöneTT WiFi hizmeti ile benzerlerinden çok daha hızlı ve daha gelişmiş WiFi hizmetinden faydalanabilecekler. Bu hizmet sayesinde İş Bankası müşterileri, tüm altyapısı ve uç cihazları Türk Telekom Grubu tarafından yönetilen WiFi hizmetinden, bankaya özel tasarlanmış ekranlar üzerinden güvenli ve ücretsiz olarak yararlanabilecekler.”

İşCep kullanıcılarının, 5 bine yakın TTNET WiFi noktasında ücretsiz internet hizmetinden faydalanabilmeleri için son 1 ay içinde İşCep’e giriş yapmaları gerekiyor. İşCep kullanıcıları, bilgisayar ya da mobil cihazlarının kablosuz ağlar seçeneğinden TTNET WiFi ağını seçtiklerinde açılan ekranda “İşCep Kullanıcısıyım” butonuna tıklayarak giriş ekranına ulaşabilecekler. TC Kimlik Numarası, cep telefonu numarası ve cep telefonlarına SMS olarak iletilen onay kodunu giriş yapan kullanıcılar, böylelikle aylık 300 dakika ücretsiz internet hizmetinden yararlanmaya başlayabilecekler.(ANKA)

(TB/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@