Tse, Shell'i ‘Müşteri Dostu Marka' Olarak Tescilledi

ANKARA(ANKA) - Shell & Turcas Petrol A.Ş, Türk Standardları Enstitüsü (TSE) tarafından ger&cc...

Haberler 20.11.2015, 12:10
Tse, Shell'i ‘Müşteri Dostu Marka' Olarak Tescilledi

ANKARA(ANKA) - Shell & Turcas Petrol A.Ş, Türk Standardları Enstitüsü (TSE) tarafından gerçekleştirilen denetimler sonucunda Shell markası için “Müşteri Dostu Marka” belgesini aldı.

TSE’nin gerçekleştirdiği denetimler sonucu, Türkiye’de Petrol Piyasası akaryakıt dağıtım markaları arasında “Müşteri Dostu Marka” belgesini alan ilk marka Shell markası oldu. Ayrıca 169 Shell akaryakıt istasyonu da TSE’den “Müşteri Dostu Kuruluş” belgesini almaya hak kazandı.

Müşteri Dostu Kuruluş Belgelendirme denetimleri TSE tarafından, Shell akaryakıt istasyonlarının bulunduğu; 51 ilde gerçekleştirildi. Denetimlerdeki kriterler arasında; müşteri memnuniyeti politikası, müşteri memnuniyeti ile ilgili hedefler, organizasyon yapısı, insan kaynakları uygulamaları, çalışma ortamı, eğitimler, çağrı merkezi uygulamaları, memnuniyet ölçümleri, sosyal sorumluluk projeleri, kurumsal kimlik, hukuki işlemler ve yasal şartlar, acil durum planları, bilgi teknolojileri uygulamaları, gizlilik ve ulaşılabilirlik gibi konular ile beraber; ek olarak istasyon çalışanlarının müşterilerimize davranışlarından, genel görünüm ve eğitimlerine, sadakat kartları penetrasyonundan, market tasarımlarına kadar Shell & Turcas’ın müşterilerine sunmuş olduğu tüm operasyonel hizmetler bulunuyordu.

Bunların yanında, Shell istasyonlarının TSE teknik standartlarıyla beraber global Shell kurulum ve işletme standartlarına uygunluğu, acil durum yönetimi, müşterilerine verdiği hizmetlerin devamlılığını sağlayan tüm teknik ekipmanların sorunsuz şekilde çalışırlılığı kontrol edildi. (ANKA)

(AR/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@