Thy Sonunda Oraya Uçacak: Amerika'daki 12. Uçuş Noktası ‘Miami'

ANKARA(ANKA) - Türk Hava Yolları’nın Amerika Birleşik Devletleri'ne sefer sağlayacak 8'inci noktası Miami’ye direkt uçuşlar 25 Ekim’de başlıyor. Türk Hava Yolları’nın, Amerika kıtasında Buenos Aires, Sao Paulo, Toronto, Chic

Haberler 13.05.2015, 17:45
Thy Sonunda Oraya Uçacak: Amerika'daki 12. Uçuş Noktası ‘Miami'

ANKARA(ANKA) - Türk Hava Yolları’nın Amerika Birleşik Devletleri'ne sefer sağlayacak 8'inci noktası Miami’ye direkt uçuşlar 25 Ekim’de başlıyor.

Türk Hava Yolları’nın, Amerika kıtasında Buenos Aires, Sao Paulo, Toronto, Chicago, Houston, Los Angeles, New York, Washington, Boston, Montreal ve San Francisco’nun ardından uçuş sağlayacağı 12'nci nokta olan Miami’ye ilk seferi, 25 Ekim 2015 itibariyle haftanın tüm günleri, karşılıklı olarak gerçekleştirilecek.

Kapsamlı uçuş ağı başta olmak üzere rakiplerinden birçok noktada ayrılan Türk Hava Yolları’nın Miami seferleriyle ilgili olarak Türk Hava Yolları Pazarlama ve Satıştan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur yaptığı açıklamada, “Türk Hava Yolları’nın dünya geneline yaydığı büyüme stratejisinin Amerika’da da etkin bir şekilde devam etmesi bizi oldukça mutlu ediyor. Geniş uçuş ağımıza dâhil edeceğimiz yeni destinasyonlarımızla da dünyanın tamamına Türk Hava Yolları kalitesini ulaştırmak, bu noktada en etkili motivasyonumuz” dedi.

İstanbul’dan, Florida eyaletinin ikinci büyük kenti Miami’ye, tüm vergiler dâhil gidiş-dönüş 495 Euro’dan başlayan ücretlerle seyahat edilebilecek. Ayrıca, Miles

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@