Thy, Seyahat Setlerini Geliştirmek Adına Dünyaca Ünlü Tasarım Devleriyle İşbirliğine Gitti

İSTANBUL(ANKA)-Türk Hava Yolları, Seyahat Setlerini geliştirmek adına dünyaca ünlü tasarım devleriyle işbirliğine gitti. Önümüzdeki dönem yolcularının beğenisine sunacağı seyahat setlerinin dizaynı noktasında, JAGUAR, CERRUTI

Haberler 07.05.2015, 15:51
Thy, Seyahat Setlerini Geliştirmek Adına Dünyaca Ünlü Tasarım Devleriyle İşbirliğine Gitti

İSTANBUL(ANKA)-Türk Hava Yolları, Seyahat Setlerini geliştirmek adına dünyaca ünlü tasarım devleriyle işbirliğine gitti. Önümüzdeki dönem yolcularının beğenisine sunacağı seyahat setlerinin dizaynı noktasında, JAGUAR, CERRUTI, BENTLEY, CHOPARD ve FURLA gibi tasarım sektörünün dev markaları ile işbirliği anlaşması imzaladı.

Türk Hava Yolları’ndan yapılan açıklamaya göre, Türk Hava Yolları, Seyahat Setlerini geliştirmek adına dünyaca ünlü tasarım devleriyle işbirliğine gitti. Kozmetik dünyasının önemli isimleri ve dünyanın en ünlü tasarım markalarının işbirliğiyle dizayn edilen yeni seyahat setlerini yolcularının beğenisine sunan Türk Hava Yolları, yolcu konforu odaklı yenilikçi yaklaşımı ile çeşitlendirdiği seyahat seti konseptini hizmet skalasına ekledi.

Türk Hava Yolları, bu yılki seyahat seti konseptini de geniş kapsamlı ürün portföyüne dâhil etti. Yıllık genel konseptine uygun olarak tasarladığı setlerin renk ve çeşitlerinde bu yıl da değişikliğe giden bayrak taşıyıcı havayolu, Türkiye çıkışlı ve varışlı, tüm uzun sureli uçuşlarda Business ve Ekonomi sınıflarında dört farklı model ve markayı yolcularının kullanımına sunuyor. (ANKA)

(AR/ÖZK)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@