The Banker'dan Akbank'a ‘Best Private Bank İn Turkey' Ödülü

İSTANBUL (ANKA)-Türkiye’nin ilk özel bankacılık birimi olan Akbank Private Banking, dünyanı...

Haberler 12.11.2015, 14:35
The Banker'dan Akbank'a ‘Best Private Bank İn Turkey' Ödülü

İSTANBUL (ANKA)-Türkiye’nin ilk özel bankacılık birimi olan Akbank Private Banking, dünyanın en prestijli finans dergilerinden The Banker’ın Best Private Bank in Turkey Ödülü’nü kazandı. Akbank, bu ödülü üst üste iki yıl kazanan ilk Türk bankası oldu.

Akbank Private Banking, 60 ülkeden toplam 190 katılımcı banka ile dünyanın en prestijli özel bankacılık ödülü olarak kabul edilen ve yedi yıldır verilen “Global Private Banking Awards” kapsamındaki “Best Private Bank in Turkey” ödülünü üçüncü kez kazandı. Akbank, bu ödüle üst üste iki yıl layık bulunan ilk Türk bankası oldu.

-“TÜRKİYE’NİN İLK ÖZEL BANKACILIK BİRİMİ OLARAK MÜŞTERİ ODAKLI ÇALIŞMALARIMIZ İLE FARKLILAŞIYORUZ”-

The Banker Dergisinin Singapur’da gerçekleştirdiği törendeki ödülü, Akbank adına Akbank Private Banking Bölüm Başkanı Didem Bağrıaçık aldı. Bağrıaçık, “Türkiye’nin ilk özel bankacılık birimi olarak müşteri odaklı çalışmalarımız ile farklılaşıyoruz. Her biri kendi alanlarında uzmanlaşmış olan “private bankerlarımız” ile müşterilerimizin varlıklarını en iyi şekilde değerlendiriyor, çok özel yatırım alanları ile müşterilerimize her zaman en yüksek getiriyi sağlamayı hedefliyoruz. Konusunda uzman ekibimiz, dünya finans piyasalarındaki gelişmeleri ve trendleri müşterilerimize eşzamanlı olarak aktararak, onları da yatırım kararı sürecine dahil ediyor” dedi.(ANKA)

(TB/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@