Teb'de Konut Kredisi Faizi Yüzde 1.10'a Düştü

ANKARA(ANKA) - Türk Ekonomi Bankası (TEB), konut kredisi için başlattığı yeni kampanya kapsamında ko...

Haberler 03.11.2015, 15:05
Teb'de Konut Kredisi Faizi Yüzde 1.10'a Düştü

ANKARA(ANKA) - Türk Ekonomi Bankası (TEB), konut kredisi için başlattığı yeni kampanya kapsamında konut kredisi faizlerini yüzde 1.10’a kadar düşürdü. Böylece TEB, konut kredilerinde en uygun fiyatlama ile kredi veren bankalardan biri oldu.

Türk Ekonomi Bankası (TEB), başlattığı kampanya ile ev sahibi olmak ya da konuta yatırım yapmak isteyenler için kredi faiz oranını yüzde 1.10’a düşürdü. Kampanya kapsamında TEB, konut kredilerini 120 ay vadeye kadar yüzde 1.10’a indirirken, faiz oranıyla konut kredilerinde en uygun fiyatlama ile kredi veren bankalardan biri oldu.

TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi, şunları söyledi: “Kampanya kapsamında tüm müşterilerimize yüzde 1.10 oranla konut kredisi faizi imkanı sunuyoruz. Aynı zamanda tüm müşterilere ödeme güçlerine göre farklı ödeme planları oluşturabiliyoruz. Burada TEB olarak bizim için önemli olan müşterilerimizin bütçesine ve ihtiyacına göre kendisini zora sokmayacak en uygun çözümü üretmek.”

-MAAŞLI ÇALIŞANLARA 3 SAATTE KREDİ SONUCU-

Bununla birlikte TEB müşterilerine evraklarını tamamlar tamamlamaz 3 saat içinde kredisi başvuru sonucunu bildiriyor. Konuyla ilgili olarak Gökhan Mendi, “Kampanya ile sadece faiz oranını düşürmekle kalmıyor, konut kredisi kullanmak isteyen müşterilerimize kredi talebi sonuçlanma süresiyle ilgili de kolaylık sağlıyoruz. Örneğin, maaşlı çalışan müşterilerimize özel olarak, gerekli evrakları tamamlamaları durumunda 3 saat içinde kredi sonucunu verebiliyoruz” diye konuştu. (ANKA)

(AR/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@