Tam Kapanma Sürecinde 15.000 TL Anında Kredi İş Bankası'ndan! SMS ile Başvuru

İş Bankası anında kredi kampanyası halen devam ediyor. Banka 50 bin TL'ye olan kredi kullanımlarında müşterilerinin ihtiyaçlarını online başvuru yöntemi ile karşılıyor. Kredi kullanımında 3 aylık ödeme erteleme olanağı da bulunuyor.

Tam Kapanma Sürecinde 15.000 TL Anında Kredi İş Bankası'ndan! SMS ile Başvuru

Tam kapanma sürecinde ihtiyaç kredisi ihtiyacı olanlar için banka şubelerinde saatler değişti. Çalışma düzenin tamamen değişmesi yeni yasakların gelmesi ek tedbirler vatandaşların kredi başvurularını online yapmalarını zorunlu hale getirdi. 

Pandemi sürecinin tam kapanma döneminde sadece online başvuru ile kredi veren bankalarından en dikkat çekenlerinden birisi de İş Bankası. 

İŞ BANKASI ANINDA KREDİ PAKETİ

İş Bankası'nın anında kredi kampanyası ile müşteriler çok özel olanaklar ile kredi kullanabilecekler. Bankanın kişiye özel sunduğu ek avantajların yanında hem ödeme sürecinin belirlenmesinde hemde taksit ödemelerinde ek fırsatlar yer alıyor. 

Anında kredi paketi ile nakit ihtiyaçlarını karşılayacaklar için banka şu açıklamada bulundu. 

"Anında Kredi, 50.000 TL'ye kadar olan tüm nakit ihtiyaçlarınızı size özel faiz oranları* ile anında karşılayabileceğiniz pratik bir bireysel kredidir. Üstelik, Anında Kredi’ye başvururken dilerseniz ilk taksitinizi krediyi kullandığınız tarihten 3 ay sonra olacak şekilde belirleyebilir ve kredinizi eşit taksitlerle geri ödeyebilirsiniz. 90 güne varan ödemesiz dönemli"

KREDİ ÖZELLİKLERİ NELER?

İş Bankası müşterilerinin anında kredi kullanımı ile 3.000 TL'den 50.000 TL'ye kadar olan kredi taleplerine yanıt veriyor. Kredi kullanımlarında belirlenecek olan limit ise aylık gelir tutarı ve kredi risk puanına göre belirlenir. Asgari ücretle çalışan bir vatandaş standart olarak 30 bin TL civarında kredi kullanabilri. Ancak bu durum kişiye özel değişir. 

Bankanın kredi faiz oranı ise nisan ayının son günlerinde yüzde 1.65 olarak duyuruldu. 

Kredi kullanacak olanlar talep etmeleri durumunda ödemelerini 3 ay süreyle erteleyebilecekler.

Geri ödeme sürecinde müşterilere esnek ve kolay ödeme seçenekleri sunulur. 

36 ay vade ile kredi borcu ödenir. 

15.000 TL KREDİ ÖDEME PLANI

İş Bankası anında kredi kampanyası ile 36 ay vade ile 15.000 TL kredi kullanacak olan bir müşteri için ödeme planı tablodaki gibi olacak. 

50.000 TL limitli, yüzde 1.65 faiz oranlı ve 3 ay ertelemeli İş Bankası anında kredi kampanyası için başvurular  İşCep, İnternet Şubesi veya Bankamatikler aracılığıyla yapılır. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@