Şubeden veya Online Anında Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileridir?

Anında kredi kartı veren bankalar kredi notu yüksek olan müşterilerine hızlı bir şekilde kredi kartı vermektedir. Online veya şubeden en hızlı kredi kartı veren bankalara ait tüm detaylar haberimizde...

Şubeden veya Online Anında Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileridir?

Anında kredi kartı veren bankalar birçok kişinin kurtarıcısı oluyor. Acil ihtiyaçların karşılanması için gerekli olan kredi kartları, pandeminin de etkisiyle daha önemli hale gelmeye başladı. Çünkü temasız alışveriş imkanı sağlayan bu kartlar, hijyen açısından da oldukça önemlidir.

Bankalar, kredi kartı verdikleri kişilerden para kazanmak isterler. Özellikle kendi bünyelerinde sunulan kartlar için kişilerin kredi notu ve sicili oldukça önemlidir. Bu farklılığın belirlenmesi için çoğu kişi otomatik olarak başvuru reddine uğrar. Aynı zamanda notu yüksek olanlar da hızlı sonuçlar alabilir. Genelde hızlı kredi kartı veren bankalar şunlardır:

-    Akbank Axess
-    Denizbank Bonus
-    Garanti Bonus
-    ING Bonus
-    Maximum Kart

Online Kredi Kartı Başvurusu Yapılan Firmalar 

Birçok kişi tarafından hızlı kredi kartı veren bankalar merak edilir. Hatta bazı bankalar anında başvurunuzu cevaplayarak mobil bankacılık kullanmanıza imkan tanır. Kredi kartını şuben almak istediğinizde hiç beklemenize gerek kalmadan alabilirsiniz. Sadece isminizin yazmayacağı bu kartları kredi kartı gibi kullanmanız mümkün olabilecektir. 

Garanti Bankası, hemen kart başvurunuzu onaylayarak adresinize iletecektir. Aynı zamanda farklı özellikleri bulunan kredi kartlarının kullanımı konusunda da eliniz geçer geçmez şifre oluşturup kullanmanız mümkün olacaktır. Birçok avantajlı taksit imkanı bulunan ve taksitli nakit avans çekme imkanı sağlayan bu ürünü hemen almanız mümkün olmaktadır. Anında kart veren bankalar kredi notunuz düşükse size kart vermeyecektir. Buna emin olabilirsiniz. Normal şartlarda kartınız 10 iş günü içinde tarafınıza iletilecektir. 

Şubeden Kredi Kartı Veren Bankalar

Bazı bankalar çok hızlı bir şekilde şubeden kredi verebilmektedir. Şubeden 3-4 gün içinde kredi kartını alabilecek olan birçok kişi hızlı kredi veren bankalar arasında Ziraat, Garanti ve HSBC yer alır.  Ev adresinize iletilecek olan kartlar, düzenli bir geliriniz ve iş akışınız varsa, hesaplarınız hareketliyse kredi, notunuz yükseleceğinden hemen size de bir kart verecektir. Bu yüzden bilgilerinizin eksiksiz olarak girilmesi durumunda hemen başvurunuzun sonucu tarafınıza SMS ile iletilecektir. 
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@