SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı Emeklileri! Ek Koşulsuz 1750 TL Promosyon Kampanyası Geldi

Yapı Kredi Bankası, SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı Emeklilerine özel promosyon paketi hazırladı. Bankanın hazırladığı paket kapsamında emeklilere 1750 TL'ye kadar promosyon ödemesi yapılacak.

SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı Emeklileri! Ek Koşulsuz 1750 TL Promosyon Kampanyası Geldi

Emekli vatandaşlar arasında promosyon almayanlar yada daha önceki promosyon kampanyasını değiştirmek isteyenler için yeni kampanyalar bir bir duyurulmaya başlandı. Bankaların Nisan 2021 olanakları kapsamında ilan ettikleri promosyon kampanyaları ile emeklilere 1750 TL'ye varan ek koşulsuz ödeme planı oluşturuldu. 

EMEKLİLERE 1750 TL PROMOSYON 

Yapı Kredi Bankası resmi sitesinden ilan ettiği yeni kampanya kapsamında, T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu (SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı) emeklilerine özel “Emeklilik Paketi” hazırladığını duyurdu.

Banka tarafından ilan edilen yeni pakette müşterilere avantajlar sağlandığı ve bu avantajlardan faydalanılması için emekli maaşlarının Yapı Kredi Bankası'na taşınmasının yeterli olduğu bildirildi. Peki bankanın yeni ilan ettiği emeklilik paketinde yer alan avantajlar neler? İşte bankanın web sayfasından yayımladığı kampanya detayları. 

SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı Emeklilerine özel sunulan kampanya tarihlerine ve sunulan olanaklara dair banka "1 Nisan 2021 – 31 Mayıs 2021 tarihleri arasında emekli maaşını üç yıl boyunca Yapı Kredi’den alma taahhüdü veren müşterilerimiz 1.750 TL'ye varan nakit promosyon fırsatından yararlanabileceklerdir." açıklamasında bulundu. 

Kim Ne Kadar Ödeme Alacak?

Yapı Kredi Bankası'nın başlattığı promosyon kampanyası kapsamında müşterilerin maaşlarını taşımaları durumunda ek bir koşul olmadan 1200 TL, 1500 TL ve 1750 TL ödeme yapılacağı ilan edildi. 

Ödemeler maaş tutarına göre yapılacak.Emekli vatandaşların bir aylık net gelir tutarı 1500 TL'ye kadarsa ödenecek promosyon 1.200 TL, gelir 1500 TL-2500 TL arasındaysa promosyon 1.500 TL ödenecek. Ancak aylık net gelir 2500 TL'nin üzerindeyse 1.750 TL nakit promosyon ödenecek. 

SUNULAN DİĞER AVANTAJLAR

Yapı Kredi Bankası'na maaşını taşıyacak olan müşterilerine banka, Yapı Kredi Mobil, İnternet Şubesi, ATM’lerden ücretsiz havale, Yapı Kredi ATM’lerinden 3.000 TL günlük para çekme limiti, Medline acil sağlık hizmeti üyeliği Doktorlu kara ambulansı ve telefonla tıbbi danışmanlık hizmetlerinden 1 yıl boyunca ücretsiz faydalanma, TL vadeli mevduatınıza 6 ay boyunca hoş geldin faizi, Avantajlı faiz oranıyla Bireysel İhtiyaç Kredisi kullanımı imkanları sağlayacağını ilan etti. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Emekliler bankanın sunduğu promosyon kampanyasından faydalanmak istediklerinde Yapı Kredi Mobil, Yapı Kredi Bireysel Internet Şubesi, Müşteri İletişim Merkezi ve Banka Şubeleri üzerinden maaş talebinde bulunabilirler. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@