Sadece Sigorta ve Dosya Masrafıyla Faizsiz İhtiyaç Kredisi! Başvurular İNG'ye

İNG Bank tarafından sağlanan 5000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası devam ediyor. Sadece sigorta masrafı ile faizsiz kullanılabilecek kredi için başvurular bankanın dijital kanallarından yapılacak.

Sadece Sigorta ve Dosya Masrafıyla Faizsiz İhtiyaç Kredisi! Başvurular İNG'ye

Nakit ihtiyacı olanlar için İNG Bank yeni bir kampanya başlattığını kendi sitesinden duyurmuştu. 

Banka ilk defa İNG Bank ile çalışacak olan müşterilerine 5000 TL ihtiyaç kredisi sağlayacağını, kredi geri ödemelerinde faiz uygulanmayacağını müşterilerin sadece sigorta ve kredi tahsis ücreti ile nakit ihtiyaçlarını giderebileceğini bildirdi. 

İNG BANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASINDA BİLİNMESİ GEREKENLER

İNG Bank tarafından sağlanan ihtiyaç kredisi kampanyasında müşterilere çok özel olanaklar sağlanacak. 

Nakit ihtiyacı olanlar İNG Bank müşterisi olmayı kabul etmeleri durumunda, İNG Bank yüzde 0, yani hiç faiz olmadan kredi sağlayacak. Müşteriler 5000 TL krediyi anında kullanabilecekler. Ardından geri ödemeleri ise 12 ay vade de yapacaklar. 

Kredi kullanımları için resmi sitesinden bir duyuru yayımlayan ve şartları ilan eden banka, müşterilerin bilmesi gereken özellikleri sıraladı. 

* Faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasından, henüz ING’li olmayan müşteriler, yeni müşteri olarak dijital kanallar yoluyla krediye başvurmaları halinde yararlanabilir.

* Faizsiz kredi kampanyası dijital kanallardan başvurusu yapılacak 5.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanımlarında, sadece 12 ay vadede ve Kredim Güvende Hayat Sigortası ile kullanılan kredilerde geçerli olur.

Ne Kadar Dosya Masrafı Öderim?

İNG Bank ihtiyaç kredisi limitini 5000 TL olarak duyurdu. Bu kapsamda vatandaşlar 5000 TL kredi kullandıklarında kullandıkları limitin yüzde 0.05'i oranında ödeme yapacaklar. 5000 TL kredi için bu rakam 25 TL olarak hesaplanır. 

BU KİŞİLER KREDİ İÇİN BAŞVURU YAPAMAZ

Banka açıklamasında ayrıca daha önceden İNG Bank müşterisi olanların 5.000 TL faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanamayacaklarını açıkladı. Sadece yeni müşteriler kredi kampanyasından faydalanabilirler. 

BAŞVURU KANALI

İNG Bank başvuru yapacak olan vatandaşlar için yeni müşteri olarak dijital kanallar yoluyla krediye başvurmaları gerektiğini duyurdu. Bankanın resmi sitesinden kredi için başvuru yapılabilir. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@