Rk, 15 Aralık'ta 9 Şirket Hakkındaki Soruşturmada Sözlü Savunma Alacak

ANKARA(ANKA) - Demiryolu Nakliye Aracılığı Hizmetleri pazarında faaliyet gösteren 9 şirket hakkında yü...

Haberler 17.11.2015, 11:15
Rk, 15 Aralık'ta 9 Şirket Hakkındaki Soruşturmada Sözlü Savunma Alacak

ANKARA(ANKA) - Demiryolu Nakliye Aracılığı Hizmetleri pazarında faaliyet gösteren 9 şirket hakkında yürütülen soruşturmanın sözlü savunması 15 Aralık’ta yapılacak.

Rekabet Kurumu’nun internet sitesinden edinilen bilgiye göre, Demiryolu Nakliye Aracılığı Hizmetleri pazarında faaliyet gösteren 9 şirket hakkında yürütülen soruşturmanın sözlü savunması 15 Aralık’ta yapılacak. Schenker & Co AG, Schenker A.E., Schenker Arkas Nakliyat ve Ticaret A.Ş., Fertrans AG, Kühne+Nagel International AG & Co ve Kühne + Nagel A.E., Rail Cargo Logistics – Austria GmbH, Raab-Oedenburg-Ebenfurter Eisenbahn AG ve Express Interfracht Hellas A.E.’nin Rekabet Kurumu Kanununu ihlal edip etmediklerinin tespiti için yürütülen soruşturmada, sözlü savunma aşamasına gelindi. Bahse konu teşebbüs ile ilgili sözlü savunma toplantısı, 15 Aralık 2015 Salı günü saat 10.30’da yapılacak.

Toplantıya katılmak isteyen şikayetçi ve üçüncü kişilerin, “Rekabet Kurulu Nezdinde Yapılan Sözlü Savunma Toplantıları Hakkında Tebliğ” uyarınca, soruşturma ile ilgili menfaat ilişkilerini ortaya koyan bilgi ve belgeleri içeren dilekçeyle 4 Aralık 2015 Cuma günü mesai saati sonuna kadar Rekabet Kurumuna başvurmaları gerekecek. (ANKA)

(AR/ORH)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@