PTT İhtiyaç Kredisi Mayıs 2021! Şartsız 30.000 Bin TL Veriyor

PTT ihtiyaç kredisi başvuruları kapsamında 30.000 TL kredi sağlıyor. Mayıs ayına özel güncellenen faiz oranları ile 36 ay vadeli kredi veren PTT başvuruları ise şubeler üzerinden alıyor. Mayıs 2021 döneminde PTT ihtiyaç kredisi özellikleri.

PTT İhtiyaç Kredisi Mayıs 2021! Şartsız 30.000 Bin TL Veriyor

Türkiye'nin en önemli kurumlarından bir tanesi olan PTT, müşterilerinin ihtiyaç kredisi taleplerine de yanıt veriyor. 

Güncellenen faiz oranları ile müşterilerinin şubeler üzerinden yaptığı başvuruları değerlendiren PTT, başvuruların kabul görmesi halinde uzun vadeli ödeme planıyla belli bir limite kadar kredi olanağı sunuyor. Mayıs ayının girmesiyle güncellenen bu özellikler kurum tarafından ilan edildi. 

PTT İHTİYAÇ KREDİSİ YENİLENDİ

PTT'den ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar ilk adım olarak kendilerine en yakın PTT şubesinden kredi başvurusunda bulunabilir. Bunun dışında PTT SMS kredi özelliği ile SMS kredi kullanımı sağladığını da ilan etti. Kısa mesajla yada PTT şubelerinden yapılacak başvurularda banka şu temel özelliklerle kredi sağlar. 

* Mayıs ayı başında uygulanacak aylık PTT ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 2.59 seviyesinde. 

* Müşteriler PTT ihtiyaç kredilerini Aktif Bank aracılığıyla kullanmış olacaklar. 

* Geri ödemeler en fazla 36 ay vadeli olabilecek. 

* Kredi kullanımlarında PTT müşterilerinden kefil talep etmiyor. 

* İhtiyaç kredisi başvurusu için özel ek şartlar da bulunmuyor. 

KREDİ KULLANACAKLARIN BİLMESİ GEREKENLER

Aktif Bank resmi internet sitesi üzerinden Mayıs 2021 PTT İhtiyaç Kredisi kullanımlarına dair özel basın açıklamasında bulundu. Kredi kullanımlarına ve kredi özelliklerine ilişkin bilgi veren Aktif Bank müşterilere sağlanan olanakları duyurdu. 

Banka bilgilendirme açıklamasında PTT İhtiyaç Kredisi ile ilgili olarak "Acil nakit ihtiyacı olanlara Kefilsiz, Şartsız Aktif Bank'tan İhtiyaç Kredisi! Nakit ihtiyaçlarınız için, %2,59’dan başlayan faizlerle 36 ay vade ve 30.000 TL ye kadar size en yakın PTT iş yerlerine giderek bilgi ve belgelerinizi iletip kredi başvurusunda bulunabilirsiniz." dedi.

ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

PTT şubelerinden yapılacak başvuru işlemleri sonrası 36 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi kullanılması durumunda aylık ve toplam yapılacak ödemelere dair plan yukarıda yer aldığı gibi olacak. Örnek ödeme planı Aktif Bank tarafından ilan edildi. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@