Piyasayı Canlandıracak Adım! Faizsiz Taşıt Kredisi ve Satış Fiyatında 6 Bin TL İndirim

Sıfır araç sektörünü canlandıracak yeni adımlar geldi. Yaz ayları öncesinde çok sayıda araç firması yayımladığı duyurusu ile yeni dönem kampanyalarını ilan ettiler. Kampanyalar arasında yüzde 0, faizsiz kredi olanakları ile satış fiyatı üzerinden 50 bin TL indirim fırsatları bulunuyor.

Piyasayı Canlandıracak Adım! Faizsiz Taşıt Kredisi ve Satış Fiyatında 6 Bin TL İndirim

Araç sektöründe piyasalar yaz ile birlikte hareketlenmeye başladı. Yaz döneminde satış rakamlarını artırmak isteyen firmalar ise bu süreci en iyi şekilde değerlendirmek istiyorlar. Yeni ve rakiplerinden farklı kampanyalar sunan araç firmalarının son fırsatlarını bir araya getirdik. 

50 BİN TL İNDİRİM VE FAİZSİZ KREDİ İLE ARAÇ SATIŞLARI

Dacia tarafından başlatılan araç kampanyasında avantajlı fiyat olanakları bulunuyor. Firma sınırlı sayıdaki LPG'li Duster Comfort ECO- G 115 bg 4x2 model aracı 188 bin 900 TL'ye satışa çıkardı. Bunun yanında günlük 69 TL ödeme imkanıyla Yeni Sandero Comfort 1.0 Sce 65 bg modeli 152 bin TL'ye satış listesinde yer alan bir diğer model. Dacia bu modellerin dışında ayrıca Dokker Combi Eco-G Ambiance ECO-G 110 bg model arası da yaklaşık 142 bin TL'ye satış listesine ekledi. 

Fiat tarafından başlatılan satış kampanyasında ise kredi fırsatları öne çıkıyor. Fiat müşterilerine faizsiz kred olanakları ilFiat Fiorinoe araç satışı gerçekleştiriyuor. Bunların dışında Fiat Doblo, Fiat Fiorino ve Fiat Pratico model araçlarda 50 bin TL'ye kadar ve yüzde 0 faizle 12 ay vadeli kredi sağlanıyor. Araç alacaklar için bir diğer imkan ise Fiat Fiorino. Bu model araç 120 bin TL ile satış listesinde. 

Hyundai Yeni Kona modeli için 51 bin 400 TL indirim sağlayacağını duyurdu. Bunun dışında müşterilerine kredi olanağı da sağlayan Hyundai araç modeline göre değişen limitlerde yüzde 0.99 faizle kredi sağlaıyor. 

Kia, mayıs ayına özel Sportage ve XCeed modellerinde 100 bin TL'ye 12 ay yüzde 0,99 faiz avantajı sağlarken; Picanto, Rio, Stonic, Ceed modellerini 50 bin TL'ye 12 ay yüzde 0,99 faiz fırsatı ile satışa sunuyor.

Citroen'de mayıs ayında satış kampanyası uygulayan araç firmaları arasında yer alıyor. Firma yüzde 0 faiz, 12 ay vade olanakları ile kredi veriyor. Kredi limitleri araç modellerine göre değişerken vade olanakları da limit arttıkça uzayabiliyor. Berlingo model ailesi, 55 bin TL için 12 ay vadeli 0 faizli kredi sağlayan Citroen Jumpy Panelvan modellerinde ise 75 bin TL için 15 ay vadeli 0 faizli kredi veriyor. Peşin alımlarda ise 6 bin TL'ye kadar indirim uygulanıyor. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@