Ödemeleri Haziran 2021'de Başlayan İhtiyaç Kredisi Fırsatı Şekerbank'tan!

Son dönemlerde artan ihtiyaç kredisi taleplerine bankalar cazip kampanyalarla cevap vermeye devam ediyorlar. Bu bankalardan birisi de Şekerbank oldu. Şekerbank 2021 Haziran'da taksit ödemelerine başlanabilen ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu.

Ödemeleri Haziran 2021'de Başlayan İhtiyaç Kredisi Fırsatı Şekerbank'tan!

Türkiye'de nakit sıkışıklıklarına çözüm arayan vatandaşların imdadına bankalar yetişiyor. Vatandaşların bütçe açıkları cazip koşullarda verilen ihtiyaç kredileri ile geçici olarak kapatılabiliyor.Türkiye'de geçim sıkıntısına düşen ve hayat pahalılığı ile mücadele etmek zorunda kalan vatandaşlar her bankanın ihtiyaç kredisi kampanyasını araştırmaya başladılar. Kredi faizlerini düşük tutan bankalar ile ödeme kolaylığı sağlayan bankalar rakiplerinin arasından sıyrılmayı başarıyorlar. Bu Bankalardan birisi de Şekerbank oldu. Şekerbank ferahlatan ihtiyaç kredisi kampanyası ile müşterilerine hem düşük faiz hem de erteleme imkanı sunuyor.ŞEKERBANK ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASININ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?Şekerbank müşterileri şu anda bankacılık piyasasının en cazip kredi kampanyalarından birisinin tüm avantajlarından yararlanabiliyorlar. Bu kredi kampanyasında müşterilere ihtiyaç kredileri aylık yüzde 1,44 faiz oranı ile veriliyor. Bunun yanında dileyen müşteriler kredi ödemelerine Haziran 2021'de başlayabiliyorlar. 36 ay vadeli olan Şekerbank ihtiyaç kredisini kredi skoru olumlu olan müşteriler normalden daha düşük bir faizle kullanabiliyorlar.

ŞEKERBANK 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA!Şekerbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler bankanın kredi hesaplama detaylarını merak ediyorlar. 6 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere Ferahlatan İhtiyaç Kredisi Kampanyası kapsamında aylık 1,44 kredi faizi uygulanıyor. Müşteriler bu kredi karşılığında bankaya 6 ay boyunca her ay 1.769 TL kredi taksiti öderler. Bu şartlarda temin edilen ihtiyaç kredisi ile müşteriler nakit ihtiyaçlarına kısa süreli çözüm üretebilmektedirler.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@