Mitsubishi 3 Ay Ertelemeli Kredi Kampanyasında Son Tarih 31 Mart

Araç alımlarında vade imkânlarının artırılması için alınan karar sonrası araç piyasalarında hareketlilik devam ediyor. Büyük otomobil firmalarının kampanyaları arasına Mitsubishi’de katıldı. 3 ay ödemesiz sıfır araç almak isteyenlere kolaylık sağlayacak kampanya 31 mart tarihine kadar geçerli olacak.

Mitsubishi 3 Ay Ertelemeli Kredi Kampanyasında Son Tarih 31 Mart
Mitsubishi tarafından yapılan yazılı açıklama ile duyurulan mart ayı kampanyasında sona yaklaşılıyor. 2020 MY ve 2021 MY Space Star Faiz Kampanyası adı ile duyurulan kampanya ile yüzde 0 faiz ve 12 ay vade imkânı sunuluyor. 3 ay geri ödemesiz olarak sunulan kampanya 2020 MY ve 2021 MY Space Star 1.2 Intense CVT model araç için geçerli olacak.  Araba şirketleri tarafından birçok kampanyanın piyasa sunulduğu dönemde 3 ay geri ödeme yapılmaması kampanyalar içinde dikkat çekici bir noktayı oluşturdu.

Kampanya Oranları Garanti Bankası’ndan Kullanılacak olan Krediler için Geçerli Olacak

Mitsubishi, 2020 MY ve 2021 MY Space Star 1.2 Intense CVT model araç kampanyasına ilişkin detayları yazılı açıklama ile duyurdu. Açıklanan faiz kampanyasında 80.000 TL’ye 12 ay %0 faiz fırsatı belirtilirken “Şimdi Al, Haziran’da Öde! İfadeleri kullanıldı.

Kampanya şartlarının bireysel alımlarda geçerli olduğu vurgulanırken, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkının saklı tutulduğu belirtildi. Kampanya için belirtilen yüzde 0 faiz oranının ve 12 ay vade imkânının yalnızca bireysel kullanıcılar için geçerli olduğu belirtildi. Açıklamada ticari araç alımlarında oranların değişiklik gösterebileceği açıklandı. Kampanya finansmanının Garanti Bankası tarafından sağlandığı dikkat çekerken, belirtilen oranların yalnızca Garanti Bakası tarafından kullandırılan krediler için geçerli olacağı duyuruldu. Kampanya dâhilinde bankanın kredi başvurusunu reddetmesinin bütün sorumluluğu alıcıya yüklenirken “Temsa Motorlu Araçlar A.Ş sorumlu değildir.” ibaresi açıklamada yer aldı.

Son Gün 31 Mart

Mitsubishi, 2020 MY ve 2021 MY Space Star 1.2 Intense CVT model araç için geçerli olan kampanyaya ilişkin detayları ile birlikte geçerlilik tarihini de belirtti. 2 mart tarihinde başlayan faiz indirimi kampanyası belirtilen model üzerinde 31 mart tarihine kadar geçerli olacak. İndirimden Garanti bankası aracılığı ile kredi kullananlar yararlanabilecek.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@