Mithat Tuncel, Ege Finans Derneği Toplantısında

Günümüz finans dünyasında oldukça büyük işlere imza atan Mithat Tuncel eşi Selin Tuncel ile birlikte Ege Finans Derneği toplantısına katıldı.

Ekonomi 06.09.2020, 20:46
Mithat Tuncel, Ege Finans Derneği Toplantısında

Birçok katılımcının yer aldığı bu güzel organizasyona Edirne`den Kars`a pek çok katılımcı iştirak etti. Oldukça sıcak bir ortamda gerçekleşen Ege Finans Derneği Toplantısı finans ve ekonomiye gönül vermiş pek çok kişinin kaynaşmasına ve tanışmasına vesile oldu. Her yıl Ege Finans Derneği tarafından yapılan toplantı günümüzde de rağbetini koruyarak pek çok katılımcı tarafından desteklenmeye devam etti. Onlarca katılımcının yer aldığı bu toplantının gündeminde finans ve dünya piyasası olmasına rağmen ekonomiye dair pek çok konuda yer aldı. Aynı zamanda oldukça hoş ve sıcak bir ortamın sağlandığı toplantıda pek çok kişi fikir alışverişinde bulunarak güzel tanışmalar gerçekleştirdi. Geleceğe dair dünya piyasası ve ekonomisi üzerinde durulduğu gibi aynı zamanda Türkiye`nin gelecekte dünya piyasasında ve ekonomisinde nerede olacağı ve hangi yönde seyir edeceği konusunda da görüşler bildirilerek değerlendirmeler yapıldı. Bunun yanı sıra finansal anlamda nasıl bir yol izleneceğine dair pek çok katılımcı görüşünü ve fikrini belirterek doğru ve bilinçli bir şekilde adım atılmasının sağlanması amacıyla görüş alışverişinde bulundu. Oldukça verimli geçen bu toplantı pek çok katılımcı tarafından da takdir ile karşılandı.

Mithat Tuncel eşi Selin Tuncel ile katılmış olduğu bu toplantıda ülke ve dünya piyasası, ekonomik dalgalanmalar, gelecekteki dünya piyasası planı ve finansal anlamda pek çok bilgiyi katılımcılar ile paylaştı. Oldukça verimli ve güzel geçen bu toplantı pek çok katılımcı içinde tabiri caizse bir bilgi hazinesine dönüştü. Son dönemlerin finans anlamında oldukça verimli toplantıları arasında olduğunu belirten Mithat Tuncel, aynı zamanda ortamın sıcaklığı ve muhabbeti ile birlikte pek çok kişinin kaynaştığı ve fikir alışverişinde bulunarak birçok değerlendirmenin yapıldığını dile getirdi. Bunun yanı sıra bu tarz finansal toplantıların günümüzde oldukça arttırılması ile bilinçlenme ve doğru adım atılması konusunda oldukça faydalı olduğunu belirten Mithat Tuncel bir sonraki toplantıyı da heyecan ve mutlulukla beklediğini aktardı.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@