Mayıs 2021 İhtiyaç Kredisi Güncel Faizler! Ziraat, Halkbank, Vakıfbank

Mayıs ile itibariyle kamu bankalarının ihtiyaç kredisi faiz oranları yenilendi. Ziraat Bankası, Halkbank veya Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlere sunulan kampanyalı kampanyasız kredi olanakları ve yeni esnek ödeme seçenekleri.

Mayıs 2021 İhtiyaç Kredisi Güncel Faizler! Ziraat, Halkbank, Vakıfbank

Kredi faiz oranları artmış olsa da vatandaşların kredi talepleri ve kullanımları değişmedi. 

Çeşitli nedenleden dolayı ihtiyaç kredisi kullanmak zorunda olan yada bayram öncesi ihtiyaçları için kredi kullanmayı planlayanlar ise ilk olarak kamu bankalarının oranlarını merak ediyorlar. Kamu bankaları da müşterilerine sunduğu oranları bayram öncesinde yenilediler. 

KAMU BANKALARININ İHTİYAÇ KREDİLERİ

Kamu bankalarının ihtiyaç kredisi faiz oranları Mayıs ayının ilk günlerinde birbirlerine çok yakın seviyede yer alıyor. 

3 kamu bankasının bayram öncesi kredi kampanyaları arasında ilk sırada yer Vakıfbank yer alıyor. Vakıfbank 3 kamu bankası arasında en düşük ihtiyaç kredisi faiz oranına sahip banka konumunda. Vakıfbank'ın sağladığı kredi olanağı bankanın 67. kuruluş yıldönümü kapsamında sağlanıyor. Kampanyalı kredi bankadan kredi talebinde bulunan tüm müşteriler için geçerli. 

İhtiyaç kredisi kullanacaklar için diğer kredi olanakları ise aynı. Halkbank ve Ziraat Bankası müşterilerine aynı faiz oranlarıyla kredi sağlıyor. 

Tüm ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olanlar için Halk Bankası ve Ziraat Bankası aylık yüzde 1.54 faiz oranıyla kredi olanağı sunuyorlar. Ancak Halkbank kamu, özel sektör ve emekli maaş müşterilerine yüzde 1.51 faizle kredi sağlıyor. Ziraat Bankası ise emeklinin artısı ve çalışanın artısı kredi paketleri özel oranlar sağlıyor. 

5.000 TL KREDİ İÇİN ÖDEME PLANI

 Ziraat Bankası, Halkbank veya Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi kullanacak olanlar için 36 ay vadeli, aylık eşit taksit ödemeli 5.000 TL kredinin ödeme planını paylaşıyoruz. 

Vakıfbank 125.000 TL'ye kadar limitli 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi Mayıs 2021 faiz oranı yüzde 1.51

Halkbank 100.000 TL'ye kadar limitli 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi Mayıs 2021 faiz oranı yüzde 1.54

KAMU KATILIM BANKALARI

İhtiyaç kredisi yerine faizsiz bankacılık işlemleri kapsamında finansman kullanacaklar için ise kamu katılım bankalarının paketleri bulunuyor. Ziraat Katılım Bankası müşterilerine yüzde 1.60 aylık kar payı oranıyla ihtiyaç finansmanı sağlıyor. Vakıf Katılım Bankası'nın mayıs ayı ihtiyaç finansmanı kar payı oranı ihtiyaca ve kişiye özel belirleniyor. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@