KTO Başkanı Hiçyılmaz: OHAL, darbecilere karşı devletin işleyişini hızlandıracaktır

KAYSERİ Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, Bakanlar Kurulu'nun aldığı Olağanüstü Hal (OHAL) kararını desteklediklerini söyledi. Hiçyılmaz, ''OHAL uygulamasının özellikle ekonomi açısından sakıncalar...

Haberler 22.07.2016, 15:28
KTO Başkanı Hiçyılmaz: OHAL, darbecilere karşı devletin işleyişini hızlandıracaktır
KAYSERİ Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, Bakanlar Kurulu'nun aldığı Olağanüstü Hal (OHAL) kararını desteklediklerini söyledi. Hiçyılmaz, ''OHAL uygulamasının özellikle ekonomi açısından sakıncalar doğurmayacağının yetkililerce açıklanması önemlidir. Milletin normal hayatına devam edeceği ve hainlere karşı adımların atılacağı bir OHAL durumu söz konusu olacaktır'' dedi.
Milli iradeye karşı yapılan hain darbe girişiminin milletin dik ve onurlu duruşu ile kısa sürede boşa çıkarıldığını belirten KTO Başkanı Hiçyılmaz, “OHAL uygulaması, milli güvenliğimize kast edenlere karşı devletimizin işleyişini hızlandıracaktır" diye konuştu. Hiçyılmaz, kendi vatandaşlarının üzerine ateş açacak kadar alçak olan terör örgütü üyelerinin ülke genelinde tüm kurum ve kuruluşlardan temizlenebilmesi için böyle bir yönetime ihtiyaç duyulduğunu ifade ederek, bu karar sayesinde atılacak adımlarla, Türkiye’de darbe teşebbüslerinin bir daha yaşanmaması için yeni bir yapılanmanın temelinin hazırlanacağını gördüklerini belirtti.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@