Kredi Kartlarına Borcu Olanlara 20.000 TL Yapılandırma Kredisi Akbank'tan

Akbank kredi kartı borcu olan müşterilerine yapılandırma kredisi sağlıyor. Akbank müşterilerinin belli bir limite kadar olan tüm borçlarına kredi sağlayıp kullanılan kredinin kolay ödeme yöntemleri ile ödenmesi sağlanıyor.

Kredi Kartlarına Borcu Olanlara 20.000 TL Yapılandırma Kredisi Akbank'tan

Tam kapanma süreci ve öncesinde ki salgın döneminde Türkiye'de kredi kartı kullanımı oldukça yüksek oranda arttı. 

Bu dönemde işsiz kalan yada ekonomik zorluk çeken vatandaşların ise kredi kartı borçları katlandı. Kredi kartı borçları artan ve ödemekte zorlananlar için bankaların yapılandırma ve transfer kredisi olanakları bulunuyor. 

AKBANK'TAN YAPILANDIRMA KREDİSİ

Akbank'ta kredi kartı borçları olanlara yapılandırma kredisi sağlayan bankaların başında geliyor. 

Bankanın müşterilerine sunduğu kredi paketinde kredi akrtı borcu olanların, borçlarını tek bir çatı altında toplamalarına imkan sağlayacak özellikler yer alıyor. Akbank müşterilerine ayrıca Axess kredi kartı da sağlayor. Peki Akbank'ın kredi paketinde hangi özellikler yer alıyor. 

Akbank tarafından sağlanan kredi akartı borç kapatma kredisinde müşterilere çok yüksek limit sağlanmıyor. Belli bir limite kadar sağlanan kredi kullanımına, bir yıllık bir ödeme planı oluşturuluyor. Bu kredi ile vatandaşlar kredi borçlarını bir yıl içinde kapatma şansı yakalıyorlar. 

Faiz Oranı, Vade Süreci, Kredi Limiti

Akbank'tan kredi kullanarak kredi kartı borçlarını kapatmak isteyenler için banka "Axessliler diğer bankalarda bulunan kredi kartı borçlarını Axess’e aktarıyor, kolayca geri ödüyor. Uygun faiz oranlarıyla ve masrafsız bir şekilde kullanabileceğiniz Taksitli Borç Transferi’ni, ÜCRETSİZ 12 aya varan taksitlerle rahatça geri ödeyebilirsiniz." açıklamasında bulundu. 

İşte O Özellikler

* Müşteriler 20.000 TL'ye kadar olan kredi kartı borçları için kredi kullanabilirler. 

* Güncel faiz oranları kapsamında kredi geri ödemeleri aylık yüzde 1.98 faiz ile yapılacak.

* Geri ödeme süreci en fazla 12 ay olarak uygulanır. 

* Bankanın müşterilerine sunduğu esnek ödeme seçenekleri tercih edilebilir.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Akbank borç transfer kredisi için Akbank Mobil ve İnternet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Başvuruların olumlu sonuçlanması durumunda kredi banka şubelerinden kullanılabilecek. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@