Kamu ve Özelde Aidatsız Kredi Kartları Duyuruldu

Kamu bankaları ve özel bankalar tarafından vatandaşa sunulan kolaylıklara bir yenisi daha eklendi. Ziraat Bankası, Garanti Bankası, TEB Bankası ve Enpara resmi internet sayfaları üzerinden aidatsız kredi kartlarını duyurdular. Bankalar kartların özelliklerine ve kampanya içeriklerine yaptıkları yazılı açıklamada yer verdi.

Kamu ve Özelde Aidatsız Kredi Kartları Duyuruldu
Pandemi döneminde vatandaşa verdikleri destek dikkatlerden kaçmayan bankalardan bir yeni destek hamlesi daha geldi. Ziraat Bankası Bankkart Genç kartını tanıtırken, TEB Bankası TEB Sade Kart’ın özelliklerine yer verdi. Enpara aidatsız kredi kartı ile ömür boyu aidat alınmayacağını belirtirken, Garanti Bankası bonus kazanma şansını belirtti.

Anlaşmalı Üye İşyerlerinde Geçerli Puan Kullanımı İmkanı

Ziraat Bankası, öğrencilere verilen bir kart olarak tanıttığı Bankkart Genç ile dikkat çekici indirimlerden yararlanma imkânı sunuyor. Temaslı özelliğe göre hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği gösteren kart ile kredi kartı özelliği kullanılarak nakit avans çekme imkânı sağlanıyor.

Anlaşmalı işyerleri ile taksitli satış imkânı sunan kart ile alışverişlerde kazanılan puanların kullanılması mümkün hale getiriliyor. Garanti BBVA tarafından geliştirilen Bonus Flexi kredi kartı ile de 250.000’den fazla anlaşmalı iş yerinden bonus kazanma ve alışverişlerde kullanma imkânı dikkat çekiyor. Bankkart Genç taksitli alışveriş imkânı sunarken, Garanti Flexi kredi kartı da geniş işyeri ağında taksit imkânı sağlıyor.

Hafta sonu Harcamalarına Yüzde 50 İndirim

TEB  Sade Kart tüm kart harcamaların yapılmasına hem de gerekli durumlarda acil nakit ihtiyacının karşılanmasına kolaylık sağlıyor. Sadece peşin ödeme yapma özelliği geçerli olan kart ile son hesap özeti tutarının 1.000 TL olması halinde hafta sonu alınan sinema ve tiyatro biletlerinde yüzde 50’ye varan indirim imkânı sunuyor. TEB Sade kart ile harcamaları taksitlendirme ya da 90 güne kadar öteleme imkânı sağlanıyor. Şubeye gitmeye gerek kalmadan mobil uygulamadan ve internet şubesinden ekstrelere kolay ulaşma imkânı özellikler arasında yer alıyor. Her üç aylık harcamaları 3.000 TL’ye kadar taksitlendirme imkânı da Enpara.com kartı ile vatandaşa sağlanıyor.

Bankalar tarafından tüm kartların yıllık ödemesinin olmaması kullanımlarını daha çekici hale getirdi. Vatandaşlar aidatsız kartların ayrıntılarını araştırmaya başladı.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@