Kamu Personellerine Ziraat, Halkbank ve Vakıfbank'tan İndirimli İhtiyaç Kredisi

Kamu kurumlarında çalışan personellere Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank özel faiz oranlarıyla indirimli kredi sağlıyorlar. Bankaların kamu personeli özel kredilerinde düşük faiz yanında esnek ödeme seçeneği yer alıyor.

Kamu Personellerine Ziraat, Halkbank ve Vakıfbank'tan İndirimli İhtiyaç Kredisi

Kamu kurumlarında çalışan personellere sağlanan indirimli kredi kullanımlarında bazı şartlar var. Bankalar kamu personellerinin maaşlarını kendi bünyelerinden almaları durumunda özel kredi sağlarlar. Sağlanan kredi olanakları diğer müşterilere sağlanan kredi faiz oranlarından daha düşük olur. 

HALKBANK'IN KAMU PERSONELLERİNE ÖZEL KREDİSİ

Halkbank kamuda çalışan personellere maaşlarını kendi bünyesinden alması durumunda aylık yüzde 1.54 faiz oranıyla kredi sağladığını duyurdu. 36 ay vade olanağı sağlayan Halkbank maaş müşterilerine çok yüksek limit olanağı sunuyor. Maaşını Halkbank'tan alanlar gerekli koşulları sağlamaları durumunda 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirler.

Esnek ödeme seçenekleri de sunan Halkbank müşterilerinin kredi geri ödemelerini Aylık eşit taksitli, Artan taksitli, Azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, Serbest ödemeli olarak yapabileceklerini ilan etti. 

100 Bin TL için Ödeme Planı

Hallbank'tan kredi kullanacak olanlar başvurularını banka şubelerinden, mobil bankacılık üzerinden yada Halkbank'ın resmi sitesi üzerinden elektronik olarak yapabilirler. 

ZİRAAT BANKASI KAMU PERSONELLERİNE ÖZEL KREDİ

Ziraat Bankası tarafından sağlanan özel kredi Çalışanın Artısı Kredi Paketi kapsamında sunulur. Maaşını Zirat Bankası bünyesinden alan kamu personellerinin kullanabileceği kredi paketinde faiz oranları indirimli olarak uygulanır. 

Banka sağlanan kredi paketinin kullanımına dair açıklamasında "​​Maaş ödemelerini Bankamız aracılığı ile alan çalışanlar, Çalışanın Artısı Kredi Paketi ile konut ve nakit ihtiyaçlarını avantajlı koşullar ile karşılıyor, Dijital Kredi ürünü ile şubeye gitmeden kredi kullanabiliyor." bilgisini verdi. 

Kredi Özellikleri

Söz konusu kredi paketinden faydalanmak isteyenler için 36 ay vade ve kişinin aylık gelir durumuna göre belirlenecek esnek ödeme seçenekleri sunulur. Geri ödemeler aylık yüzde 1.51 faiz oranı ile yapılır. Kamu personelleri en fazla 100.000 TL kredi kullanabilirler. 

10.000 TL için Ödeme Planı

Ziraat Bankası kredi başvuruları bankanın şubelerinden şahsen yapılabilir. Dijital başvuru için Ziraat Bankası mobil uygulaması yada internet bankacılığı kullanılabilir. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@