Kamu Personellerine, İşçilere, Emeklilere İhtiyaç, Taşıt, Konut Özel Kredisi Kampanyası Olan Bankalar

Kamu personellerine, işçilere, memurlara, emeklilere özel kredi kampanyası sunan devlet bankaları ile özel bankalar bulunuyor. Hangi bankanın hangi koşullarda çalışanlara kredi sağladığını Mayıs 2021 kredi kredi kampanyalarını haberimizden öğrenebilirsiniz.

Kamu Personellerine, İşçilere, Emeklilere İhtiyaç, Taşıt, Konut Özel Kredisi Kampanyası Olan Bankalar

Mayıs ayının ilk haftasında çeşitli ihtiyaçları için kredi kullanacak yada önümüzdeki dönemde kredi kullanımı için şimdiden araştırma halinde olan çalışanlar için bankaların özel fırsatlarını araştırdık. Bazı bankalar çalışanlara özel şartların sağlanması koşulu ile kredi fırsatları sunuyor. 

Kamu bankalarından Halkbank ile Ziraat Bankası'nın ön plana çıktığı bu kampanyalarda bazı özel bankalarda yer alıyor. İşte Kamu personelleri, işçiler, memurlar, emekliler için ilan edilen o kredi kampanyalarının tüm detayları. 

ÇALIŞANLARA ÖZEL KREDİ SAĞLAYAN BANKALAR

Çalışanlar ev almak istediklerinde, araba almak istediklerinde veya nakit ihtiyaçları için kredi kullanmak istediklerinde standart kredi olanaklarının dışında ek avantajlardan faydalanabilirler. Daha düşük faiz avantajının yanı sıra bankalar ödeme sürecinde de kolaylıklar sağlıyorlar. 

Kredi Kampanyalarından Yararlanabilmek için

Bankaların sunduğu özel taşıt kredisi, konut kredisi, ihtiyaç kredisi kampanyalarından faydalanabilmeleri için bankaların maaş müşterisi olmaları gerekiyor. Maaşlarını ilgili bankalara taşıyan, belirli süre kalma taahhütünde bulunan kamu personellerin, işçiler, memurları, emekliler kredi olanaklarından faydalanabilirler. 

Halkbank Kredi Kampanyaları

Halkbank tüm çalışan gruplarına özel kredi kampanyaları sunuyor. Ev alacaklar için Hesaplı Evim Konut Kredisi, araba alacaklar için Yeşil Işık Taşıt Kredisi, nakit ihtiyacı olanlar için banka mutlu emekli ihtiyaç kredisi, mini emekli kredisi, kamu çalışanlarına özel kredi, sağlık çalışanlarına özel kredi, özel sektör çalışanlarıan ihtiyaç kredisi, 155 emniyet kredisi olanakları sunuyor. 

Halkbank'ın sunduğu bu kredi kampanyalarında daha esnek ödeme planları öne çıkıyor. Ayrıca banka müşterilerine faiz indirimi de sağlıyor. Standart kredi paketinde aylık faiz oranının yüzde 1.54 olduğu dönemde kampanyalı kredilerde bu oran yüzde 1.51 olarak uygulanıyor. 

Ziraat Bankası Kredi Kampanyası

Ziraat Bankası da banka müşterisi olan kamu personellerine, işçilere, memurlara, emeklilere kredi veriyor. 

Bankanın kredi kampanyaları Çalışanın Artısı Kredi Paketi, Emeklinin Artısı Kredi Paketi ve Tüketici Ürün Paketi kapsamında sunuluyor. Konut kredilerinde daha uzun vade, daha yüksek limit sağlayan banka faiz oranlarında da belli bir oranda indirim uyguluyor. 

Şekerbank'tan Emeklilere

Şekerbank emekli müşterilerine daha düşük faiz oranıyla daha yüksek limitle ihtiyaç kredisi sağlıyor. Şartların sağlanması durumunda 100.000 TL'ye kadar ulaşan emekli kredisinde ödemeler 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadede yapılabilecek. 

QNB Finansbank

Kamu personellerine özel ihtiyaç kredisi sunan QNB Finansbank düşük faiz oranı ile dikkat çekiyor. Yüzde 1.44 faizle kredi veren banka 36 ay vade ve esnek ödeme seçenekleri sunuyor. Bunun dışında bankanın ikinci bir şartı bulunuyor. İndirimli oranlardan kredi puanı yüksek olup çok güvenilir seviyede olan personeller faydalanabiliyor. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@