Kamu Bankalarının Mesai Saatleri Değişti! İşte Vakıfbank, Halkbank Ve Ziraat Bankası Şubelerinin Yeni Açılış Ve Kapanış Saatleri!

Türkiye'de koronavirüs ile mücadelede yeni bir döneme geçiş yapılınca çok sayıda kurumda mesai saati düzenlemesi yapıldı. Bu kapsamda kamu bankalarının da mesai saatlerinin değiştirildiği bildirildi. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank Mart 2021 açılış ve kapanış saatleri ne oldu?

Kamu Bankalarının Mesai Saatleri Değişti! İşte Vakıfbank, Halkbank Ve Ziraat Bankası Şubelerinin Yeni Açılış Ve Kapanış Saatleri!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın son kabine toplantısının ardından duyurduğu yeni kontrollü normalleşme dönemine hızlı bir şekilde geçiş yapılmaya başlandı. Kamu kurum ve kuruluşlarının mesai saatleri değişikliğine kamu bankaları da katıldı.KAMU BANKALARI DA ESNEK ÇALIŞMADAN DÖNDÜ!Türkiye'de aylardır koronavirüs tedbirleri kapsamında mesai saatlerinde bazı kısıtlamalar uygulanıyordu. Esnek çalışma modeline geçiş yapılması ile mesai saatleri ona uygun bir şekilde düzenlenmişti. Yeni kontrollü normalleşme dönemi başlayınca kamuda esnak çalışma sona erdi. Kamu kurum ve kuruluşları esnek çalışmadan dönmeye başlarken bu uygulamaya kamu bankaları da katıldı.ZİRAAT BANKASI; VAKIFBANK VE HALKBANK YENİ MESAİ SAATLERİ!Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank tarafından yapılan son açıklamaya göre bu bankaların mesai saatleri değiştirildi. Bugüne kadar 09:00 – 12:30 ile 13:30 – 16:00 saatleri arasında hizmet veren Vakıfbank, Ziraat bankası ve Halkbank şubeleri artık 19:00 – 12:30 ile 13:30 – 17:00 saatleri arasında hizmet verecekler. Bu kararla birlkikte kamu bankaları da normal mesai saatlerine dönmüş oldular.BANKACILIK SEKTÖRÜNDE MESAİ SAATİ BİRLİĞİ!Kamu bankalarının normal mesai saatlerine dönüşlerinin ardından bankacılık sektöründe sabit mesai saatine geçiş yapılmış oldu. Özel bankaların çoğu 17:00'a kada rmüşterilere hizmet vermeye başlamışlardı. Artık banka şubeleri koronavirüs süreci öncesindeki gibi mesai saatlerinde müşterilere hizmet verecekler.Kamugundemi.com


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@