Kalkınma Bankası 40 Uzman Yardımcısı Alacak

ANKARA(ANKA) - Türkiye Kalkınma Bankası Anonim Şirketi, sınavla 40 uzman yardımcısı alacak. Başvurular 23 Kasım'da başlıyor. 

Haberler 17.11.2015, 10:10
Kalkınma Bankası 40 Uzman Yardımcısı Alacak

Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlanan ilana göre, Türkiye Kalkınma Bankası Anonim Şirketi, sınavla siyasal bilgiler, iktisat, işletme, iktisadi ve idari bilimler fakülteleri ile mühendislik fakültelerinden mezun olan toplam 40 uzman yardımcısı alacak. Giriş sınavı yazılı ve sözlü olmak üzere iki aşamalı olup yazılı sınav 10 Ocak 2016 tarihinde Ankara’da saat 10.00’da başlayacak ve tek oturumda yapılacak.

Sınava girmek isteyen adaylar 23 Kasım 2015 – 4 Aralık 2015 tarihleri arasında https://aday.ankara.edu.tr internet sitesi üzerinden ön başvuruda bulunacaklar.  Sınava başvuran adaylardan sınav hizmetlerinin yerine getirilmesi amacıyla katkı bedeli olarak ön başvuruda sanal pos aracılığıyla herhangi bir ek ücret ödenmeksizin 70 TL sınav ücreti tahsil edilecek. Sınava girmeye hak kazanan adaylara sınava girip girmediklerine bakılmaksızın sınav ücreti geri ödenmeyecek. (ANKA)

(AR/ORH)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@