İthib'den Seçim Değerlendirmesi: Geçmişi Bırakıp, Yarın Taze Bir Başlangıç Yapmanın Zamanı

ANKARA(ANKA) - 1 Kasım Genel Seçimlerini değerlendiren İTHİB Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Güll...

Haberler 01.11.2015, 23:30
İthib'den Seçim Değerlendirmesi: Geçmişi Bırakıp, Yarın Taze Bir Başlangıç Yapmanın Zamanı

ANKARA(ANKA) - 1 Kasım Genel Seçimlerini değerlendiren İTHİB Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Gülle, “Geçmişi geçmişte bırakıp, yarın taze bir başlangıç yapmanın zamanıdır. Halkın oyları yeniden tek parti hükümetinin iktidara gelmesi ve güçlü bir şekilde ülkeyi yönetmesini istedi” dedi. 

İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (İTHİB) Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Gülle 1 Kasım seçimlerinin sona ermesinin ardından bir açıklama yaptı. Halkın yeniden istikrardan yana oyunu kullandığını belirten Gülle açıklamasında şunları söyledi: 

“7 Haziran seçimlerinden bu yana geçen üç aylık dönemi iyi okuyan Türk Halkı oyunu istikrardan yana kullandı. Bu süreçte ortaya çıkan belirsizlik ortamı tüm yurtta olduğu gibi ekonomide de bazı sıkıntıları da beraberinde getirmişti. Halkın oyları yeniden tek parti hükümetinin iktidara gelmesi ve güçlü bir şekilde ülkeyi yönetmesini istedi. Yarın yeni bir dönem başlayacak ve dört yıl süreyle Davutoğlu yeniden Başbakan olarak görevine devam edecek.

Bundan önceki dönemlerde yaptıklarından yola çıkarak, yeni dönemde de neler yapabileceğini biliyoruz. Artık elbirliği ile ülkemizi mutlu müreffeh ve gelişmiş bir ülke hale getirmek için çalışmaya devam edeceğiz. Geçmişi geçmişte bırakıp, yarın taze bir başlangıç yapmanın zamanıdır. Başbakanın seçim sonuçlarının kesinleşmesinin ardından yaptığı konuşmada olduğu gibi; herkesi kucaklayacağına olan inançla, seçim sonuçlarının ülkemize hayırlı olmasını dilerim.” (ANKA)

(AR/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@