İşçilere, Asgari Ücretlilere Devlet Bankası'ndan 5.000 TL Düşük Faizli Hızlı Kredi

Özel sektörde çalışan milyonlarca çalışana devlet bankalarından kişiye özel kredi sağlanıyor. Halkbank'ta düşük limitli kredi ihtiyacı olanlara düşük faizli, kısa vadeli ihtiyaç kredisi sağlıyor.

İşçilere, Asgari Ücretlilere Devlet Bankası'ndan 5.000 TL Düşük Faizli Hızlı Kredi

Kamu bankaları müşterilerinin ihtiyaç kredilerini çeşitli kredi paketleri ile karşılıyor. Halkbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank müşterilerinin çalışma durumlarına göre, çalışma yerlerine göre, emekli veya esnaf olmalarına göre çok özel kredi paketleri sunuyorlar. 

Nakit ihtiyacı olanlar için devlet bankalarından 100.000 TL'ye kadar Vakıfbank için 125.000 TL ihtiyaç kredisi kullanılabilir. Düşük limitli kredi kullanacaklar için daha özel kredi olanakları sunan devlet bankaları Mini Kredi Paketini açıkladılar. 

HALKBANK MİNİ KREDİ PAKETİ

Halkbank müşterilerinin kredi ihtiyaçlarına göre mini kredi paketini açıkladı. Banka tarafından sağlanan bu kredi olanağı düşük limitli acil nakit ihtiyaçları için kullanılır. Müşteriler hızlı kredi kapsamında anlık nakit ihtiyaçlarını giderebilir ve kısa vadede borçlarını kapatabilirler. 

Halkbank mini kredi kullanımında limit sınırlı olup geri ödeme süreci de kısadır. Aylık faiz oranı ise diğer kredi olanaklarına göre daha uygun maliyetlidir. Asgari ücretle çalışanlar, memurlar, emekliler, esnaflar tarafından kullanılabilecek olan kredi özellikleri bankanıun web sitesinden açıklandı. 

Kredi Özellikleri Neler?

Halkbank mini kredi paketi kapsamında müşteriler 5.000 TL'ye kadar olan nakit ihtiyaçlarını anında karşılayabilirler. 

Kredi geri ödemelerinde sunulan vade süreci bir yıldan az olup müşteriler 10 aylık bir ödeme planı kredi borçlarını tamamlarlar. 

Halkbank'ın sunduğu diğer kredi paketlerinde yer alan faiz oranlarının dışında mini kredi aylık faizi daha düşük olup yüzde 1.51 olarak uygulanır. 

Müşteriler esnek ödeme ile 2 ayda bir taksitli, serbest ödemeli gibi kolay ödeme seçenekleri ile kredi borçlarını kapatabilirler. 

BAŞVURULAR HIZLI BİR ŞEKİLDE YAPILABİLİR?

Halkbank Mini Kredi başvuruları için banka müşterileri banka internet şubesi üzerinden yada bankanın mobil uygulamasını kullanabilirler. İsteyen müşteriler Halkbank şubelerine giderek mini kredi taleplerini iletebilirler. Ayrıca SMS ile başvuru seçeneğide mevcut. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@