İş Bankası Son Dakika Kredi Faiz Oranları: Konut, Taşıt İhtiyaç

İş Bankası müşterilerine yaz ayları öncesi kredi olanakları sunuyor. Bankanın taşıt kredisi, ihtiyaç kredisi ve konut kredisi faiz oranlarına dair güncel liste haberimizde.

İş Bankası Son Dakika Kredi Faiz Oranları: Konut, Taşıt İhtiyaç

İş Bankası mayıs sonunun son yarısında müşterilerine sunacağı krediler için faiz oranlarını açıkladı. Bankanın yeni dönem kredi kampanyalarını merak edenler için tüm kredi faiz oranlarını ve esnek ödeme seçeneklerini derledik. 

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ

İş Bankası müşterilerinin ihtiyaç kredilerini anında kredi paketi ile karşılıyor. Müşteriler anında kredi başvurularını ister SMS ile ister internet bankacılığından isterlerse de banka şubelerinden yapabiliyorlar. Banka müşterileri kredi için mobil uygulama üzerinde de başvuru yapabilirler. 

Mayıs ayının ikinci yarısında müşterilerine 36 ay vade ve 3 ay ödemesiz dönem olanağı sunan İş Bankası müşterilerin aylık gelir durumlarına göre de kredi sağlıyor. Müşteriler anında kredi kampanyası ile 50.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilecekler. 

İş Bankası'nın kredi faiz oranı ise yüde 1.65 bandında bulunuyor. 

İŞ BANKASI TAŞIT KREDİSİ

Araba alacaklar için İş Bankası müşterilerine 120 bin TL'ye kadar olan fiyatlar için 60 ay vade sağlıyor. Bankadan kullanılacak kredilerde, aracın değeri 120 bin TL'den pahalı ancak 300 bin TL'den ucuz ise taksit süresi 48 ay olacak. 300 bin TL ile 750 bin TL arasında değişen araçlar için ise banka en fazla 36 ay vade olanağı sağlıyor. 

Kullanılacak kredi için de limit tutarı aracın değerine göre belirlenir. 120 bin TL'den ucuz araçlar için kredi limiti aracın değerinin yüzde 70'i kadar olan 120 bin TL'den pahalı araçlar için ise kredi limiti aracın değerinin yüzde 50'si oranında olur. 

İş Bankası mayıs ayı taşıt kredisi faiz oranı yüzde 1.60

İŞ BANKASI EV KREDİSİ

Ev almak için kredi kullanacak olanlar 120 ay vade ile İş Bankası konut kredisi kullanabilirler. Banka müşterilerinin kredi taleplerini aylık gelir durumu ve kredi puanına göre değerlendirir. 3000 TL maaşla çalışan bir kişi aylık 2100 TL konut kredisi taksiti ödeyebilir. 

İş Bankası 120 ay vadeli konut kredisi faiz oranı mayıs sonunda yüzde 1.45 seviyesinde.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@