İş Bankası Kampanya Dâhilinde 75 MaxiPuan Hediye Ediyor

Bankalar tarafından vatandaşa sağlanan kampanyalara bir yenisi daha eklendi. İş Bankası yaptığı yazılı açıklama ile bankamatik kartı kullanan müşterilerine 75 TL tutarında maxipuan hediye edeceğini açıkladı. Kampanyanın detayları ve kampanyadan yararlanabilecek olan kişiler yazılı açıklamada yer aldı.

İş Bankası Kampanya Dâhilinde 75 MaxiPuan Hediye Ediyor
İş Bankası yaptığı yazılı açıklamada Maximum Mobil’de sunulan 4 farklı sektöründen her biri için 150 TL ve üzeri alışveriş yapılması üzerine kullanılabilecek 75 TL değerinde maxipuan kazanma ikanı veren kampanyayı tanıttı. 31 mart tarihine kadar geçerli olacak kampanyadan İş Bankası bireysel bankamatik kartları ve Maxipara kartları yararlanabilecek. Müşteri numarası yoluyla takip edilen kampanyadan her müşterinin en fazla 1 kez yararlanma ve 75 TL maxipuan kazanma hakkı verilecek. Geçerli olan 4 sektör de tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapılmasına ilişkin kampanyada yalnızca sektör seçimi belirlendikten sonra yapılan alışverişler geçerli olacak.

Kampanyaya Katılmak İçin Katıl Butonuna Basmanız Yeterli

Kampanyanın geçerli olduğu 4 sektör arasından sektör seçilmesinin ardından geçerli olacak alışverişlerde tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapılması ile kazanılan 75 maxipuan kampanyasına katılım çok kolay.  Maximum mobil uygulaması üzerinden kampanyalar bölümünden ilgili kampanyadaki kategori seç seçeneği ile alışveriş yapılacak sektörler belirleniyor.

Alışverişler sonucu maxipuanı kazanabilmek için “Katıl “ butonuna basmak yeterli oluyor. Kampanyaya katılım sağlanmasının ardından seçilen sektörde değişiklik yapılmasının mümkün olmayacağı açıklandı. Kampanyaya katılım sağlanması ardından seçilen 4 farklı sektörden tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapılması ile maxipuan kazanımı sağlanacak.  Alışverişlerde alınan malzemelerin geri iade veya iptal edilmesi durumunda maxipuanlar geri alınacak.

Ödül Maxipuanlar 7 Nisan’da Karta Yüklenecek

İş Bankası bireysel bankamatik kartları ve Maxipara kartları aracılığı ile yararlanılabilecek olan kampanya 17-31 mart tarihleri arasında belirlenen sektörlerde geçerli olacak. 150 TL ve üzeri 4 farklı alışveriş sonucu kazanılacak olan maxipuanlar 7 Nisan 2021 tarihinde son alışverişin yapıldığı karta yüklenecek. Müşteri numarası ile yürütülen kampanya ile her müşterinin yalnız bir kere kampanyaya katılması imkânı verilecek.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@