İLKSAN Üyelerine İndirimli Kredi İNG'den! Yüzde 1.39 Faizle 5.000 TL Hesabınızda

İNG Bank, İLKSAN Üyelerine indirimli faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi olanağı sağladığını ilan etti. Banka müşterilerinin kullanacağı 5.000 TL'ye kadar krediyi aylık yüzde 1.39 faiz oranıyla sağlayacak.

İLKSAN Üyelerine İndirimli Kredi İNG'den! Yüzde 1.39 Faizle 5.000 TL Hesabınızda

İNG Bank müşterilerine sunduğu kredi paketleri ile dikkat çekerken yeni bir kredi olanağı sunmaya başladı. 

İLKSAN üyesi olanlar için başlatılan kredi olanağında hem düşük faiz hemde esnek ödeme seçenekleri yer alıyor. İhtiyaç kredisi çekmek isteyen İLKSAN üyelerine yönelik başlatılan kredi olanağına dair ayrıntılar ve başvuru aşamasında dikkat edilecek hususlar şöyle.

İLKSAN ÜYELERİNE ÖZEL KREDİ

Milli Eğitim Bakanlığı - İlkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı Genel Müdürlüğünün resmi sosyal medya hesabından yayımlanan açıklama ile ilan edilen kredi kampanyasında müşterilere belli bir limite kadar indirimli kredi sağlanıyor. Müşteriler 5.000 TL'ye kadar olan kredi ihtiyaçlarını İNG Bank İLKSAN kredisi kapsamında kullanabilecekler. İLKSAN Twitter hesabında yer alan bilgiye göre; üyeler aylık yüzde 1.39 faiz oranı ve 36 ay vade imkanıyla kredi kullanabilecekler. Bunun dışında kredi geri ödemelerinde esnek ödeme seçenekleri yer alıyor. 

Kredi kullanımına ilişkin yapılan bilgilendirme açıklamasında İLKSAN kredi kullanacak olan üyelerin hangi şartlarla kredi kullanabilecekleri, geri ödeme süreci detaylarını açıkladı. "Kredi kampanyası, 3-36 ay vadeler arasında geçerli olup ve dosya masrafı kredi tutarının binde beşi kadardır. Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının %0,5’i olup kredi tahsis ücreti üzerinden %5 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) alınmaktadır." 

KREDİ BAŞVURU İŞLEMLERİ

Yüzde 1.39 faiz oranı ve 36 ay vade seçenekleri ile kredi kullanacak olan üyeler başvurularını İNG Bank şubelerinden yapacaklar. İNG Bank kredi başvurusu aşamasında, meslek teyit talebi gelirse İLKSAN üyeleri şu aşamaları izleyecekler. 

* T.C numarası ve şifre ile e-Devlet kapısına girin. 

* SGK hizmetlerine ulaşın ve burada SGK tescil ve hizmet dökümü sorgulama ekranına gidin.

* Barkodlu belge oluştur butonuna tıklayın

* Karşınıza e-posta ile gönder seçeneği çıkacak. 

* Posta ile İNGN Bank mail adresine göndererek meslek teyit işlemi tamamlanacak.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@