İki Bankadan Ayda 188 TL'ye 5.000 TL İhtiyaç Kredisi Paketi

CEPTETEB ve QNB Finansbank ihtiyaç kredisi paketlerinde faiz oranları yenilendi. İki bankada müşterilerine yüzde 1.44 ve yüzde 1.45 faiz oranlarıyla kredi sağlayacaklarını ilan ettiler. Kredi kullanacaklar ilan edilen faiz oranları ile ayda 188 TL'ye 5.000 TL kredi kullanabilecekler.

İki Bankadan Ayda 188 TL'ye 5.000 TL İhtiyaç Kredisi Paketi

Bayram öncesi son hafta içerisinde ihtiyaç kredisi ihtiyacı olanlar için bankaların farklı kredi olanakları bulunuyor. 

Kamu bankalarının kredi kampanyalarına özel bankalarda kredi paketleri ile dahil oldular. Mayıs ayının ilk haftası, Ramazan Bayramı öncesi sunulan tüm bu kampanyaları banka banka aktarıyoruz. İşte kredi kullanacaklar için son oranlar. 

DEVLET BANKALARINDAN KREDİ KULLANMAK İSTİYORUM DİYENLER İÇİN

İhtiyaç kredisi ihtiyacı olup kredisini devlet bankalarından kullanmak isteyenler için 3 kamu bankası birbirine yakın faiz oranlarıyla kredi sağlıyorlar. Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası müşterilerinin ihtiyaç kredisi taleplerini maaş tutarına göre karşılıyorlar. 

Bu kapsamda kredi kullanacaklar için Vakıfbank 125 bin TL'ye kadar Ziraat Bankası ve Halkbank ise 100.000 TL'ye kadar kredi sağlıyorlar. 3 bankanın kredi kampanyasında yer alan faiz oranları ise yüzde 1.51 ve yüzde 1.54 olarak uygulanıyor. 

Vakıfbank 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi aylık faiz oranı yüzde 1.51

Ziraat Bankası 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi aylık faiz oranı yüzde 1.54

Halk Bankası 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi aylık faiz oranı yüzde 1.54

5.000 TL Kredi Ödeme Planı - Devlet Bankaları Aylık Taksit Tutarı 190 TL'den Başlıyor

İKİ BANKADAN KREDİ KAMPANYASI

QNB Finansbank ve CEPTETEB müşterilerine yüzde 1.44 ve yüzde 1.45 faiz oranlarıyla kredi sağlayacaklarını duyurdular. QNB Finansbank 70 bin TL'ye kadar olan ihtiyaç kredisi taleplerine yüzde 1.44 faiz oranı uyguluyor. CEPTETEB ise 30 bin TL kredi için yüzde 1.45 faiz uyguluyor. 

Bu iki bankanın sağladığı kredi olanaklarıyla 5.000 TL kredi kullanacak olan biri ödemelerini 36 ay vade ile yapmak isterse aylık 188 TL taksitle ödeyecek. 

QNB Finansbank ve CEPTETEB kredi paketlerinde müşterilerine esnek ödeme seçenekleri de sunuyorlar. İki bankada 3 ay erteleme olanağının yanında müşterilerine farklı ve kişiye özel belirlenen esnek ödeme planları oluşturuyor. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@