Hızlı Anında Kredi Kredi Çekebileceğiniz Bankalar! Onay Sonrası ATM'de

Hızlı kredi ihtiyacı olanlar için bankaların anında kredi kampanyaları bulunuyor. Bu kredi paketleri ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunan vatandaşlar, onay almaları durumunda belli bir limite kadar olan kredilerini ATM'den çekebilecekler.

Hızlı Anında Kredi Kredi Çekebileceğiniz Bankalar! Onay Sonrası ATM'de

İhtiyaç kredisinde faiz oranları her ne kadar yükselmiş olsa da vatandaşların ihtiyaç kredisi talepleri azalmadı. 

Mayıs ayının ikinci haftası itibariyle de ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için kredi verecek olan bankaların ATM'den sağladıkları hızlı kredi paketleri var. Düşük limitli olan krediler için geçerli anında kredi kampanyası ile vatandaşlar şubeye gitmeden ihtiyaçlarını giderebilirler. 

HALKBANK'TAN HIZLI KREDİ

3 kamu bankasından biri olan Halkbank müşterilerine anında kredi olanağı sunuyor. Banka düşük tutarda kredi kullanacak olan müşterilerine yüzde 1.54 faiz oranıyla hızlı kredi sağlıyor. Bankanın emekli, kamu çalışanı yada özel sektör çalışanı olup maaşını bankadan alanlara daha düşük faiz oranı bulunuyor. Maaş müşterisi olanlar yüzde 1.51 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi sağlıyor. Hakbank'ın hızlı kredisinde müşteriler 5.000 TL'ye kadar kredi kullanabilirler. 

İNG BANK'TAN HIZLI KREDİ

İNG Bank müşterilerinin 50.000 TL'ye kadar kredi taleplerini hızlı kredi kapsamında değerlendirebiliyor. Ancak bankanın kredi kullanımlarında aradığı koşullar var. Banka müşterilerinin kredi puanlarının çok yüksek olmasını ve çok güvenilir grıpkta yer almalarını talep ediyor. Ayrıca bankanın 50.000 TL kredi limiti aylık gelir şartını sağlayanlar için geçerli. Asgari ücretle çalışan bir kişi İNG Bank'tan 36 ay vade ile 30.000 TL ile 40.000 TL arasında kredi kullanabilir. 

QNB FİNANSBANK HIZLI KREDİ

Bankanın son dönemlerde kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi paketi bulunuyor. Daha düşük faiz oranıyla sunulan bu kredi paketinde yine gelir şartının sağlanması durumunda 70 bin TL'ye kadar kredi kullanımı mümkün. Ayrıca bankanın ihtiyaç kredisi olanağından faydalacaklar için sunulan düşük faiz oranları kredi puanlarına göre değişiyor. Eğer kişinin kredi puanı düşük ve riskli seviyede yer alıyorsa kredi faiz oranı daha yüksek seviyede oluyor. 

İŞ BANKASI ANINDA KREDİ

İş Bankası'da müşterilerine anında kredi olanağı sunuyor. İş Bankası tarafından sunulan anında kredi kampanyası ile vatandaşlar 50 bin TL kredi kullanabillirler. İş Bankası'nın mobil uygulaması, SMS yada internet bankacılığından yapılacak başvuruların ardından 3 ay ödemesiz, 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanılabilecek. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@