Hepsiburada.com anneler günü hediye alışverişinde en çok tercih edilen e-ticaret sitesi seçildi

Hepsiburada.com, hediye alışverişini kolaylaştıran “hediye bulucu” hizmeti ile Anneler Günü hediye alışverişinde en çok tercih edilen e-ticaret sitesi oldu. Roamler Türkiye’nin yaptığı araştırmaya...

Haberler 06.05.2016, 16:15
Hepsiburada.com anneler günü hediye alışverişinde en çok tercih edilen e-ticaret sitesi seçildi
Hepsiburada.com, hediye alışverişini kolaylaştıran “hediye bulucu” hizmeti ile Anneler Günü hediye alışverişinde en çok tercih edilen e-ticaret sitesi oldu.

Roamler Türkiye’nin yaptığı araştırmaya göre Anneler Günü öncesinde tüketicilerin online hediye alışverişine olan ilgisi artarken, hepsiburada.com en popüler e-ticaret platformu olarak seçildi. Yılın en anlamlı günlerinden biri olarak tüm dünyada geniş toplum kesimleri tarafından kutlanan Anneler Günü, Türkiye’de de hediye alışverişine büyük bir hareketlilik kazandırıyor. Tüketiciler son yıllarda Anneler Günü alışverişinde e-ticaret sitelerini de yoğun olarak kullanıyor. Roamler Türkiye’nin araştırmasına göre hepsiburada.com 2016 yılında Anneler Günü hediye alışverişinde tüketiciler tarafından en çok tercih edilen e-ticaret sitesi oldu. Sınırsız ürün seçeneğini en iddialı fiyatlarla sunan ve geliştirdiği “hediye bulucu” uygulaması ile online hediye alışverişini kolaylaştıran hepsiburada.com fark yaratarak zirvede yer aldı. Tüketicilerin, Anneler Günü ve Anneler Günü hediye alışverişi hakkında düşüncelerini araştıran Roamler Türkiye’nin 386 kişiyle (yüzde 63.3 erkek - yüzde 36.7 kadın) gerçekleştirdiği araştırmaya göre katılımcıların yüzde 92’si Anneler Günü’nü kutlayacaklarını söylüyor. Kutlama planları arasında en popüler seçenek ise yüzde 83.2’lik oranla hediye almak olarak belirtiliyor. Katılıcımlar kendi anneleri ile birlikte eşlerinin annelerine ve diğer aile büyüklerine de hediye aldıklarını söylüyor. Katılımcıların yüzde 38.5’i online alışverişin kolaylıklarından faydalanmak için e-ticaret sitelerini tercih ederken, e-ticaret siteleri arasında hepsiburada.com yüzde 58.2’lik oranla tüketicilerin ilk tercihi oldu. Araştırmaya göre erkekler kadınlara göre daha çok online alışveriş yapıyor. Erkek katılımcıların yüzde 40.6’sı, kadın katılımcıların ise yüzde 33.01’i, hediye alışverişini e-ticaret sitelerinden yapacağını söylüyor. Roamler Türkiye’nin araştırmasında en çok alınan hediye seçenekleri hakkında da bilgiler verildi. Küçük ev aletleri kategorisi ve moda kategorisi tüketicilerin en çok tercih ettiği seçenekler olarak belirtildi.

Anneler Günü’nde zengin ürün seçeneğini en iddialı fiyatlarla sunan hepsiburada.com’da, yüzde 90’a yaklaşan büyük indirim fırsatları ve taksitli alışveriş gibi ödeme kolaylıkları var. Hepsiburada.com, hediye seçmekte zorlanan müşterilerine de “hediye bulucu” servisiyle en uygun ürünü seçme konusunda yardımcı oluyor.

Hediye alışverişini kolaylaştıran “hediye bulucu” servisi ile müşteriler istedikleri fiyat ve yaş aralığına uygun seçenekleri bir tıkla zaman kaybetmeden görebiliyorlar. 
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@