Hasan Şimşek; Türk Yatırımcılar Ülkemize Yatırıma Devam Etmeli!

Türkiye’ye açılmayı düşünen yabancı firmalara Türk mevzuatı hakkında yardımcı olan ve bölgesel avantajlar hakkında bilgi sunan Şimşek, danışmanlık faaliyetlerini HS Yatırım ve Danışmanlık markası çatısı altında sürdürüyor. Yatırım Danışmanlığı Mest Ediyor

Ekonomi 28.09.2020, 10:48
Hasan Şimşek; Türk Yatırımcılar Ülkemize Yatırıma Devam Etmeli!

Hasan Şimşek; gayrimenkul, ağır metal sanayi ve otomotiv yedek parça alanındaki öncü markaların danışmanlığını yürütmeye devam ediyor. 

Sivas Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan makine imalatı, yağ imalatı, hayvansal katkı imalatı, morg üretimi, profil üretimi ve elektrik panosu üretimi yapan firmaların yatırım danışmanı olan Hasan Şimşek, yeni yatırımcılara “gelin, potansiyelinizi beraber değerlendirelim, beraber kazanalım” mesajı veriyor. Sivas dışında Bodrum ve İstanbul’da çeşitli gayrimenkul yatırımları yapan yenilikçi finansçı, bir ve beraber olduktan sonra üstesinden gelemeyecekleri iş olmadığını vurguluyor.  Hasan Şimşek, Ülke Desteklerinde Memnun Yatırımları hakkında konuşan Hasan Şimşek; “Türkiye’nin üretim payını yükselten firmalarla çalışıyoruz. Ülke ekonomisine katkı sunacak ve önerilerimize kulak asacak firmalar için tabiri caizse geceli gündüzlü çalışıyoruz. Danışmanlıkla beraber kendimiz de projelere imza atıyoruz. Çünkü bu yabancı yatırımcılara sunduğumuz raporların daha gerçekçi olmasını sağlıyor” şeklinde konuşuyor. Hasan Şimşek; “Türk ekonomisine getirilen haksız eleştirilere üzülüyorum. Devletimiz üretim yapan ve istihdam sağlayan firmalara inanılmaz destekler sunuyor. Bu destekleri Çin’de dahi bulamazsınız. Vergi indirimleri, maaş desteği, prim desteği, hibe gibi avantajları hiçbir yerde göremezsiniz. Açıkçası yatırım yapanları asla üzmeyecek bir ülkeyiz ve bizim görevimiz bunları hem yerli hem de yabancı firmalara anlatmak” diyerek ekonomiden memnuniyetini dile getiriyor. 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@