Hasan Şimşek Birçok Yatırımı ile Dikkatleri Üzerine Çekiyor !

Türkiye’nin genç yatırımcılara ve girişimcilere sunduğu fırsatlar yeni yeteneklerin ortaya çıkmasını sağlıyor. Ülke ekonomisinin durumuna getirilen ona eleştiriye rağmen ortaya yeni yüzler ekonomi dünyasını heyecanlandırıyor. Sivas’ta yaşayan Hasan Şimşek; yaptığı yatırımlar ile gözleri üstüne çekti.

Ekonomi 19.10.2020, 17:19
Hasan Şimşek Birçok Yatırımı ile Dikkatleri Üzerine Çekiyor !

1989 yılında Hamburg’da dünyaya gelen genç yatırımcı, eğitim hayatını orada tamamladıktan sonra ülkesine döndü. Başarılı bir eğitim hayatı geçiren Şimşek, Hamburg Üniversitesi’nde Ekonomi ve Finans dalında master yaptı. Hasan Şimşek, projelerini gerçekleştirmek üzere geldiği Sivas’ta kısa sürede büyük işler yaptı.

Kariyerine Menajerlik İle Başladı
 

Özellikle Sivas’ta ulusal ve uluslararası etkinliklerin azlığını gören başarılı yatırımcı, kendi imkanları ile birçok projenin hayata geçmesini sağladı. Dünyanın seçkin isimlerini Sivas’ta toplamayı başaran Hasan Şimşek, menajerliğe devam ederken asıl işi olan finansta da atılım yaptı.
 

HS Yatırım ve Danışmanlık şirketini kurduktan sonra Sivas ve Bodrum merkezli birçok üretim ve hizmet projesine ortak olan Hasan Şimşek, global markaların Türkiye’deki yatırımlarına da yön verdi. Metal ve otomotiv sektörüne üretim yapacak olan firmalar için en avantajlı bölgeler ve avantajları hakkında raporlar hazırlayan başarılı finansçı, bugün binlerce kişiye iş umudu olan otomotiv yan sanayi fabrikasının hayata geçmesine vesile oldu.

Hasan Şimşek Ekip Ruhuyla Hareket Ediyor
 

Menajerlik ilerinin yoğunlaşması ve kendisine gelen yatırım danışmanlığı tekliflerin artması üzerine Hasan Şimşek, Türkiye’nin en dinamik kadrolarından birini oluşturdu. Hepsi alanında birbirinde yetenekli olan gençlerde oluşan kadro ile, kısa sürede adını duyurdu. “Akıl akıldan her zaman üstündür. Tüm kararlarımızı ortak bir şekilde alıyoruz. Her bir arkadaşımızın görüşünü değerli buluyor ve üzerinde düşünüyoruz” diyenHasan Şimşek, ekibi ile uyumlu bir şekilde çalışıyor.
 

İş ortamının dışında sosyal hayatına önem veren genç yatırımcı, “yorucu iş hayatından bir nebze uzaklaşmak için geziyorum. Ülkemizin her bir noktasını görmeyi istiyorum ve gezerken tüm enerjimi dağıtıyorum. Bununla beraber arkadaşlarımla görüşmekten ve ülkemizin durumları hakkında hasbihal etmekten mutlu oluyorum” diyor. Hasan Şimşek, kendi faaliyetleri dışında çeşitli kültür ve yardım etkinliklerine de katılıyor ve özverili bir şekilde çalışıyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@