Halkbank, Ziraat Bankası, Akbank Ve TEB Emeklilere Banka Şubesine Bile Gitmeden Online 10 Bin TL Veriyor!

Geçim sıkıntısı yaşayan ve acil nakit ihtiyacı olan emekli vatandaşlara yönelik bankalardan cazip şartlarda ihtiyaç kredisi kampanyaları düzenlendi. Halkbank, Ziraat Bankası, TEB ve Akbank emeklilere şubeye dahi gitmeye gerek kalmadan 10 Bin TL veriyor. Peki 10 Bin TL nasıl ve hangi şartlarda alınır?

Halkbank, Ziraat Bankası, Akbank Ve TEB Emeklilere Banka Şubesine Bile Gitmeden Online 10 Bin TL Veriyor!

Türkiye'de artan geçim sıkıntısı ve hayat pahalılığınedeniyle emekli vatandaşların bütçeleri sarsılınca ek kaynak arayışlarında büyük yoğunluk yaşanmaya başlandı. Bunu gören bankalar emekli müşterilere 10 Bin TL vermek için adeta sıraya girdiler.Emekli vatandaşlar bütçelerinde meydana gelen açıkları kapatabilmek amacıyla ek finansman arayışlarına devam ediyorlar. Maaşları az olan ve geçimlerini sağlamaya yetmediğini söyleyen emekliler bankaların kendilerine sağladıkları ihtiyaç kredisi imkanlarını kullanarak yaşanan nakit sıkışıklığına geçici de olsa çözüm üretiyorlar.AKBANK, HALKBANK, ZİRAAT BANKASI VE TEB'DEN EMEKLİLERE 10 BİN TL!Emekli vatandaşlar için Akbank, Halkbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank tarafından ihtiyaç kredisi kampanyaları düzenlendi. Emeklileri banka şubelerinde uzun işlemlerle bekletmek istemeyen bankalar bu ihtiyaç kredilerini online olarak veriyorlar. Anında hesaplara aktarılan kredi tutarları ileemekliler maddi sorunlarını hemen çözebiliyorlar.Emeklilerin 10 Bin TL kredi tutarlarını hemen alabilmeleri için bazı şartların yerine getirilmesi gerekiyor. Bu şartlar her bankaya göre değişse de genelde emeklilerin kredi politikalarına uygun olmaları ve kredi notlarının olumsuz olmaması öne sürülüyor. Online ihtiyaç kredisi başvurusu yapan emekliler hemen paralarını alabiliyorlar. Üstelik bankalar 36 ay vade ve 3 ay taksit erteleme imkanını da emekli müşterilerine tanıyorlar.AKBANK 10 BİN TL PARA NASIL ALINIR?Akbank üzerinden maaşlarını alan emekli müşteriker Akbank Direkt uygulamasını kullanarak hemen 10 Bin TL kredi çekebiliyorlar. Kredi başvurusunu online olarak yapan emekli müşterilerin bu başvuruları elektronik ortamda onaylanarak talep ettikleri kredi tutarı hemen hesaplara aktarılıyor. Kredi çekmek isteyen emekliler banka şubelerine giderek de bu imkanı kullanabiliyorlar. Banka şubelerinde yapılan işlemlerle emeklilere daha yüksek miktarlarda kredi de verilebiyor. Emekliler Akbank ihtiyaç kredisi çektiklerinde aylık yüzde 1,49 faizle karşılaşıyorlar.

TEB'DEN EMEKLİLERE 10 BİN TLEmeklilere ihtiyaç kredisi veren bankalardan birisi de TEB oldu. TEB üzerinden emekli maaşı alan veya maaşlarını bu bankaya taşıyan emekliler bu ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabiliyorlar. Aylık 1,51 kredi faizi uygulanan ihtiyaç kredilerinin vadesi ise azami 36 ay oluyor. Bu krediye başvurmak isteyen emekliler başvuru işlemlerini şubelerden ve online olarak yapabiliyorlar. Dileyen müşteriler kredi taksitlerini 3 ay erteleyerek ödemeleri için de zaman kazanabiliyorlar. 36 aya kadar vadeli olan bu ihtiyaç kredisi ile emekliler 10 Bin TL veya başka tutarlarda para alabiliyorlar.ZİRAAT BANKASI EMEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASIEmekli müşterilere yönelik ihtiyaç kredisi kampanyası başlattığını duyuran Ziraat Bankası aylık uygulanacak olan faizi ise yüzde 1,51 olarak açıkladı. Ziraat Bankası müşterileri bu seviyedefaiz oranı ile nakit ihtiyaçlarına çözüm bulabiliyorlar. Üstlik internet şubesi veya mobil şube üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilen emekliler hemen onay alabiliyorlar. Onay verilen emeklilerin kredi tutarları vadesiz hesaplarına aktarılıyor. Daha önce Ziraat bankası ile kredi ilişkisi olan emekli müşterilerin kredi taleplerinebüyük oranda onay veriliyor.

HALKBANK MUTLU EMEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASITürkiye'de emeklilerin bankası olaran tanınan Halkbank ise her dönem olduğu gibi bu dönem de emekli müşteriler özel olarak hazırladığı ihtiyaç kredisi kampanyasını kullanıma soktu. Maaşlarını Halkbank'tan alan veya Halkbank'a taşıyan emekli müşteriler aylık yüzde 1,51'den başlayan faiz oranları ile 100 Bin TL'ye kadar kredi kullanabiliyorlar. Bu krediler için azami vade süresi ise 36 ay olarak açıklandı.Kamugündemi.com


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@