Halkbank Konut, Taşıt, İhtiyaç Kredisi! İndirimli Faiz Oranlarıyla

Halkbank müşterilerinin ev alımlarına, araba alımlarına, nakit ihtiyaçlarına Ramazan Ayında bayram öncesi dönemde indirimli faiz oranları sunuyor. Halkbank'ın kredi faiz oranlarına dair son durum.

Halkbank Konut, Taşıt, İhtiyaç Kredisi! İndirimli Faiz Oranlarıyla

3 devlet bankasından birisi olan Halk Bankası müşterilerinin kredi taleplerine yanıt vermeye devam ediyor. Müşterilerinin her alanda ihtiyaç duydukları finans desteğini sağlayan Halkbank, bayram öncesi faiz oranlarında da değişikliğe gitti. 

Tüm müşterileri için kolay ödeme planlarıyla kredi sağlayan Halkbank'ın resmi sitesinden ilan ettiği son kredi oranlarını araştırdık. İşte Halkbank'ın  ev alımlarına sunduğu konut kredisi, araba alımlarına sunduğu taşıt kredisi ve nakit ihtiyaçlar için ihtiyaç kredisi faiz oranları. 

EV ALACAKLAR İÇİN HALKBANK KONUT KREDİSİ

Halkbank konut kredisi paketinde ev alacak olan müşterilerine yüksek limitle kredi sağlıyor. Müşterilerinin alacakları evin ekspertiz değerinin yüzde 90'ı oranında kredi sağlayan banka yüzde 10'luk peşinat ödemesi yapılmasını istiyor. Örneğin 300.000 TL'lik bir ev için müşteriler 30 bin TL peşinat ödeyip 270 bin TL kredi kullanabilirler. 

Kredi kullanımlarında müşterilerinin gelir durumlarına esnek ödeme seçenekleri sunan banka ayda bir, 2 ayda bir yada 3 ayda bir ödemeli kredi ödeme planları oluşturuyor. Her ay düzenli kredi ödemesi yapmak istemeyenler için yine gelire bağlı olarak artan taksitli, azalan taksitli veya esnek ödemeli planlar seçilebilir. Halkbank müşterilerine standart konut kredisi kullanımlarında 120 ay vade olanağı sağlıyor. 

Halkbank konut kredisi faiz oranı güncel olarak yüzde 1.38 seviyesinde yer alıyor. 

ARABA ALACAKLAR İÇİN TAŞIT KREDİSİ

Araba alacak olan vatandaşlar aracın fiyatına göre 60 aya kadar vadeli kredi kullanabilirler. 60 ay vadeli kredi kullanımları fiyatı 120 bin TL'den daha düşük araçlar için geçerli. Fiyatı 120 bin TL'den pahalı 300 bin TL'den düşük araçlar için vade süreci 48 aya düşer. 300 bin TL'den pahalı araçlar için ise 36 ay vadeli kredi kullanılır. 

Halkbank'ın sağladığı kredi limiti de 120 bin TL fiyat üzerinden hesaplanır. Halkbank müşterilerinin 120 bin TL'ye kadar alacakları araçlar için yüzde 70 oranında, 120 bin TL'den pahalı araçlar için alacakları krediler için ise yüzde 50 oranında kredi sağlar. 

Halkbank taşıt kredisi faiz oranı güncel yüzde 1.58 seviyesinde. 

NAKİT İHTİYAÇLAR İÇİN İHTİYAÇ KREDİSİ

Halkbank müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını yüksek limitli kredi olanağı ile karşılıyor. 

Bankanın nisan ayı sonunda, mayıs ayı başında sağladığı kredi faiz oranı iki seçenekli. Eğer müşteriler kredi tahsis ücreti öderlerse uygulanacak faiz oranı yüzde 1.51 olacak. Ancak kredi tajsit ücreti ödemeyecekler için banka yüzde 1.56 ile kredi verecek. Halkbank ihtiyaç kredilerinde 100.000 TL'ye kadar kredi sağlıyor.  

Halkbank nakit ihtiyaç için sunduğu kredi paketinde aylık yüzde 1.51 faizle kredi veriyor. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@