Halkbank Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası İle 100 Bin TL Fırsatı!

Kamu çalışanları için Halbank tarafından yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası düzenlendi. Bu kampanya ile kamu çalışanları kolay bir şekilde acil nakit problemlerini çözebiliyorlar. Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası'nın özellikleri nelerdir?

Halkbank Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası İle 100 Bin TL Fırsatı!

Türkiye'de yaşanan ekonomik problemler vatandaşları zorlamaya devam ederken bankalar da birbirinden farklı ihtiyaç kredisi kampanyalarını devreye sokuyorlar.Ekonomik gelişmeler özellikle maaşlı çalışan vatandaşları zor durumda bırakmaya devam ediyor. Vatandaşların temel ihtiyaçlarına yaptıkları masraflar yükselince ciddi bir nakit ihtiyacı doğmaya başladı. Bundan dolayı bütçelerini denkleştirmekte büyük güçlük yaşayan vatandaşların zorlu süreçten çıkışta imdatlarına bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları yetişiyor.Her banka müşterilerine farklı farklı nitelikte ihtiyaç kredisi kampanyası düzenliyor. Bu kampanyalar arasında avantajlı olanlar ise diğerlerinin önüne geçerek büyük talep alabiliyorlar. Son dönemlerde kamu çalışanlarının da doğan acil nakit ihtiyaçlarına yönelik Halkbank'tan yeni bir hamle geldi. Halkbank tarafından yapılan açıklamaya göre Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası devreye sokuldu.HALKBANK KAMU ÇALIŞANLARINA ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ NELERDİR?Halkbank'ın yaptığı kampanya bilgilendirmesine göre kamu çalışanlarına 100 Bin TL'ye kadar anında kredi verilebiyor. Bu krediler 36 aya kadar vade imkanıyla kamu çalışanı Halkbank müşterilerine tahsis ediliyor. Halkban bu kredi için müşterilere iki ayrı faiz seçeneği sunuyor. İlk seçeneğe göre kredi tahsis ücretli ihtiyaç kredisi kullanılırsa aylık kredi faizi yüzde 1,60 oluyor. Müşteriler kredi tahsis ücreti ödemek istemezlerse bu krediler için ise aylık faiz oranı yüzde 1,65 oluyor.5 FARKLI ÖDEME SEÇENEĞİHalkbank'ın kamu çalışanı müşterilerine yönelik düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyasında 5 farklı geri ödeme seçeneği olduğu açıklandı. Buna göre müşteriler şu seçenekleri kullanarak ihtiyaç kredisi ödemelerini yapabiliyorlar:-Aylık eşit taksitli-Artan taksitli-Azalan taksitli-3 ayda bir eşit taksitli-Serbest ödemeli

100 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESPALAMA TABLOSU!Halkbank'tan 36 ay vadeli 100 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan kamu çalışanları bu kredisi kredi tahsis ücretli olarak çektiklerinde aylık yüzd e1,60 kredi faizi öderler. Bu tutarda ihtiyaç kredisi için müşterilerden 525 TL kredi tahsis ücreti tahsil edilir. 36 ay boyunda 100 Bin TL ihtiyaç kredisi için bankaya her ay 3.873 TL taksit ödenir. Aynı şartlarda kredi kredi tahsis ücreti olmadan kullanıldığında ise aylık faiz yüzde 1,65 olarak uygulanır. Müşteriler bankaya 100 Bin TL ihtiyaç kredisi için 36 ay boyunca her ay 3.910TL ödeme yaparlar.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@