Halkbank Bayram Öncesi Emeklilere 5.000 TL Mini Kredi Veriyor

Halkbank bayram öncesi nakit ihtiyacı olan emekli müşterilerine mini kredi olanağı sunuyor. 5.000 TL limitli kredi için emekliler başvuru yapabilir ve kredilerini çok kısa sürede kullanabilirler.

Halkbank Bayram Öncesi Emeklilere 5.000 TL Mini Kredi Veriyor

Ramazan bayramı öncesi ve tam kapanma sürecinde nakit sıkıntısı yaşamak istemeyen emekli müşterilerine Halkbank düşük faizli kredi olanağı sunuyor. 

Standart kredi paketlerinden daha farklı özelliklerde sunulan ihtiyaç kredisi ile emekliler belli bir limite kadar olan kredilerini anında kullanabiliyorlar. Halkbank'ın emeklilere özel sağladığı mini kredi için bankanın ilan ettiği şartlarda bulunuyor. 

HALKBANK'TAN EMEKLİLERE MİNİ EMEKLİ KREDİSİ

Halkbank emekli müşterileri için duyurduğu mini emekli kredisinin kullanımı için şartlar olduğunu duyurdu. 

Kredi puanı ve aylık düzenli gelir şartını sağlayan emekliler Halkbank'tan düşük faizli kredi kullanabilecekler. Bankanın sağladığı kredi olanağında müşterilere belli bir tutarda limit, kısa süreli ödeme planı ve emeklilerin tercihine göre esnek ödeme seçenekleri sunuluyor. 

Kredi Özellikleri

Halkbank emekli müşterilerine mini emekli kredisi ile 5.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi sağlıyor. 

Halkbank mini emekli kredisinde geri ödeme süreci en fazla 10 ay. 

Müşteriler kredilerini aylık yüzde 1.51 faiz oranıyla kullanabilecekler. 

10 ay vadeli 5.000 TL kredi için yıllık maliyet oranı yüzde 25.2.

Emekliler kredilerini esnek ödeme seçenekleri ile ödeyebilirler. Bu seçenekler Aylık eşit taksitli, Artan taksitli, Azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, Serbest ödemeli olarak duyuruldu. 

5.000 TL KREDİ ÖDEME PLANI

Halkbank'ın ilan ettiği kredi özellikleri 5.000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak ve 10 ay vadeli ödeme planı ile geri ödeyecek olan emekliler için ödeme planı şu şekilde olacak. 

KREDİ BAŞVURULARI

Halkbank'ın 5.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlar için aylık %1,51 faiz oranı ve bütçeye uygun uygun geri ödeme seçenekleriyle 10 ay vadeli kredi başvuruları banka şubelerinden yapılabilir. Bunun dışında bankanın mobil uygulaması yada internet bankacılığı da kullanılabilir. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@