Halkbank 10 Bin TL Krediyi 384 TL Taksitle Emekliler İçin Sunacak! Başvurular Başladı!

Halkbank 10 bin TL kredi imkanını 384 TL taksit ile sunduğunu açıkladı. Emekli maaşını Halkbank’tan alan veya almayı taahhüt eden müşteriler kredi tutarlarını ise 100 bin TL’ye kadar yükseltecekler.

Halkbank 10 Bin TL Krediyi 384 TL Taksitle Emekliler İçin Sunacak! Başvurular Başladı!

Halkbank Mutlu Emeklilik Kredisi kapsamında Halkbank’tan emeklilik maaşı alan veya maaş hesabını Halkbank’a taşıyan kişiler, 100 bin TL’ye kadar kredi kullanacaklar. 5 ayrı geri ödeme seçeneği ile sunulan emekli kredisi, 384 TL taksit ile 10 bin TL değerinde veriliyor. Düşük faizli bu kredi için başvuruların nasıl yapılacağı ise banka tarafından açıklandı.

Başvuru Nasıl Yapılacak?

Mutlu Emeklilik İhtiyaç Kredisi Halkbak’tan maaş alan ve maaşını bankaya taşımayı taahhüt edenlere sunulacak. Bu kişiler 10 bin TL’lik ve uygun ödeme planı taksitli krediye internet şubesinden, mobil Halkbank şubesinden, Halkbank şubelerinden başvuru ile alacaklar. Bankada emekli maaş hesabına sahip olanlar internet bankacılığı şifreleri ile Halkbank internet bankacılığı şubesine giriş yaparak ‘’ Mutlu Emeklilik İhtiyaç Kredisi Başvuru’’ sekmesinden kredi taleplerini iletebiliyorlar.

Bankada emeklilik hesabına sahip olmayanlar ise ilk olarak TC kimlik kartları ve kendilerine ait emeklilik maaş hesabı cüzdanları ile en yakın Halkbank şubesine giderek, maaş hesaplarını Halkbank’a taşıyacaklar. Hemen ardından şubeden kredi başvuru formu doldurarak veya internet bankacılığı şifresi alıp, Halkbank internet bankacılığı şubesinden kredi talebi gerçekleştirerek başvuru yapabilecekler.

5 Farklı Ödeme Sistemi Sunuluyor!

Başvurular kapsamında ise 5 farklı ödeme modelinden yararlanma imkanı bulunuyor. Banka yaptığı açıklama kapsamında bu krediyi kullananların, aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli ve serbest ödemeli modellerden yararlanabileceklerini belirtti. Bu seçenekler hem online kredi başvurusunda ekrana yansıyor hem de şubelerde hangisinin tercih edildiği rahatlıkla bildiriliyor. 

Kredi için alınan tahsis ücreti içine %5 Banka Sigorta Muamele Vergisi dahil edildiği, 10 bin TL kredinin aylık 348 TL taksit ile alındığı bildirildi. Kredi başvuru sırasında ise şart olarak aylık en az iki adet otomatik ödeme talimatı verileceği açıklandı. Bu kapsamda krediden yararlanılacak.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@