Güncellenen İhtiyaç Kredisi Kampanyası İle Halkbank'ta 36 Ay Vadeli 10 Bin TL Kredi İçin Aylık Kaç TL Taksit Ödenir?

Türkiye'de vatandaşların ihtiyaç kredisi kampanyalarına olan ilgilerinde büyük bir artış meydana gelince bankalar da ihtiyaç kredisi kampanyalarını güncellediler. Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyası özellikleri nelerdir?

Güncellenen İhtiyaç Kredisi Kampanyası İle Halkbank'ta 36 Ay Vadeli 10 Bin TL Kredi İçin Aylık Kaç TL Taksit Ödenir?

Türkiye'de vatandaşların son dönemlerde internet üzerinden en çok yaptıkları aramalardan birisi de ihtiyaç kredisi kampanyaları oldu. Bu kampanyalar arasında Halkbank'ın ihtiyaç kredisi kampanyası ilgi çekmeye devam ediyor.

Türk ekonomisinde yaşanan gelişmeler vatandaşları zor durumda bırakmaya devam ediyor. Türk lirası her ne kadar son dönemlerde dolar karşısında değer kazanıp güçlenmiş olsa da bu durum vatandaşın cebine henüz yansımadı. Hayat pahalılığını oldukça yüksek bir seviyeden yaşamak zorunda kalan vatandaşlar borç yüklerinin katlanması ile oldukça zor günler geçiriyorlar. Bütçelerini çevirebilmek amacıyla ek kaynak ihtiyacı duyan vatandaşlar bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarından faydalanarak borçlarını öteleme yolunu tercih etmeye devam ediyorlar.

İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI GÜNCELLENDİ!

Son günlerde ilgi gösterilen ihtiyaç kredisi kampanyalarından birisine de kamu bankası Halkbank imza attı. Halkbank son ekonomik gelişmelere göre güncellediği ihtiyaç kredisi kampanyası ile müşterilerinin acil nakit ihtiyaçlarına cevap veriyor. Bankaya kredi talebinde bulunan müşteriler kısa sürede gereksinim duydukları nakit kredisi tutarını alarak kullanabiliyorlar. Bu şekilde borçlarını öteleyen vatandaşlar kara kara düşünmekten de kurtulmuş oluyorlar.

HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

İhtiyaç kredisi kullanılırken müşterilerin ilk dikkat ettikleri detay kredi faizi oluyor. Halkbank tarafından yapılan bilgilendirmeye göre ihtiyaç kredilerinde müşterilere aylık yüzde 1,60 kredi faizi uygulanıyor. 36 aya kadar vade seçeneği ile sunulan ihtiyaç kredisi kampanyası devlet güvencesi de vermesi açısında talep patlaması yaşadı. İhtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya eşit taksitlerle ödeme yaparak borçlarını ödemeye, bütçelerini çevirmeye başlayabiliyorlar.

10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ ÖDEME TABLOSU

Halkbank'a ihtiyaç kredisi başvurusu yapan müşterilere sunulan ödeme seçenekleri de merak konusu oldu. Kampanyadan yararlanarak 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,60 kredi faizi uygulanıyor. Diğer masraflar ve faizin de eklenmesi ile banka müşterileri 36 ay boyunca her ay 387 TL kredi taksiti ödüyorlar. Vade sonunda ise müşteriler 10.000 TL ihtiyaç kredisi karşılığında bankaya toplam 13.943 TL ödemiş oluyorlar. Bu kredinin 3 yıllık maliyeti müşterilere ana para haricinde 3.943 TL olarak uygulanıyor.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@