Gençlere Göre ‘En Cool Teknoloji Marketi' Teknosa

ANKARA(ANKA) - TeknoSA, Roamler Türkiye’nin Marketing Türkiye için gençler üz...

Haberler 21.11.2015, 11:20
Gençlere Göre ‘En Cool Teknoloji Marketi' Teknosa

ANKARA(ANKA) - TeknoSA, Roamler Türkiye’nin Marketing Türkiye için gençler üzerinde yaptığı araştırmada, “Türkiye’nin en cool teknoloji marketi” seçildi.

TeknoSA, Türkiye’nin “En cool teknoloji marketi” seçildi. Roamler Türkiye tarafından yapılan ve markaların tüketicilerin gözünde “Ne kadar havalı” olduğuna dikkat çeken araştırmaya 18-24 yaş arası 949 tüketici katıldı. Katılımcıların yüzde 91’i kendi kredi kartına sahip ve satın alma kararlarında ailelerinden bağımsız hareket edebiliyor.

“En havalı” markaların belirlendiği araştırmada “havalı” olmanın kriterlerinin sosyal çevre, arkadaş grupları ve tanınmış isimler olduğu görülürken, gençler tarafından ‘havalı’ olarak algılanan markaların aynı zamanda ‘sadık kalınan marka’ oldukları da ortaya kondu.

-“TEKNOSA’NIN DİNAMİZMİ GENÇLERİN DİNAMİZMİNE BENZİYOR”-

TeknoSA’nın dinamik gücünü yenilikçi yapısından aldığını ve bu durumun genç tüketiciler tarafından hissedildiğini ifade eden TeknoSA Pazarlama Direktörü Ayşegül Bahçıvanoğlu, “TeknoSA’nın dinamizmi de gençlerin dinamizmine benziyor. 15 yıllık geçmişe sahip bir firma olarak bugün geldiğimiz noktada en çok tercih edilen marka olmayı başardık. Değişen tüketici alışkanlıklarını iyi gözlemledik ve merkezimize ‘insan’ı aldık. Bugün, 5 milyona yakın Turuncu Kartlı müşterimiz, 1,5 milyona yakın indirilen mobil uygulamalarımız ve sosyal medyada 2,5 milyonu aşkın takipçimiz ile sürekli etkileşim halindeyiz. Ülkemizin sahip olduğu dinamik nüfusu ve gençlerin iş hayatındaki aktif yerini ön planda tutarak uygulamalarımızı bu değişkenlere göre belirliyor ve sürekli geliştiriyoruz. Gençler, bizim sektörümüzün ilham kaynağı ve onlarla buluşma fırsatlarını her platformda değerlendirmeye özen gösteriyoruz. Bizi ‘Türkiye’nin en cool teknoloji marketi’ seçmeleri, hem mutluluk veriyor hem de bundan sonra yapacaklarımıza ışık tutuyor” şeklinde konuştu. (ANKA)

(AR/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@