Garanti Mortgage Öğretmenlere Özel Kredi İmkanı Sunacak

İSTANBUL(ANKA)-Garanti Mortgage, 24 Kasım Öğrenmenler Günü dolayısıyla, 2 Kasım - 31 Aralık tarih...

Haberler 10.11.2015, 12:45
Garanti Mortgage Öğretmenlere Özel Kredi İmkanı Sunacak

İSTANBUL(ANKA)-Garanti Mortgage, 24 Kasım Öğrenmenler Günü dolayısıyla, 2 Kasım - 31 Aralık tarihleri arasında öğretmenlere özel kredi ve Bonus seçenekleri sunacak.

Garanti Mortgage tarafından yapılan açıklamaya göre, şirket 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla öğretmenlere özel hayata geçirilen Mortgage kampanyasıyla öğretmenlere kredi seçenekleri sunuyor. 2 Kasım - 31 Aralık tarihleri arasında, ev sahibi olmayı düşünen tüm öğretmenler ve eşlerinin yararlanabileceği kampanya kapsamında, konut kredisi kullananlar avantajlı faiz oranlarının yanı sıra 250 TL hediye Bonus kazanıyor.

Kampanyayla ilgili bilgi veren Garanti Mortgage Genel Müdürü Murat Atay, “Garanti Mortgage olarak, ev sahibi olmak isteyen öğretmenlerimizi düşünerek, 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle özel bir kampanya hayata geçirdik. Tüm öğretmenlerimiz ve eşleri, 31 Aralık tarihine kadar bankamıza başvurup avantajlı koşullarla hayalindeki eve sahip olabilirler. Geleceğimiz olan çocukları emanet ettiğimiz öğretmenlerin de kendi evlerinde geleceğe güvenle bakmalarını arzu ediyoruz. Önümüzdeki dönemde de, farklı kampanya ve fırsatlarla ev sahibi olmayı isteyen müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümlerle, sektörün lideri olmayı sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.(ANKA)

(TB/ORH)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@