Finansbank, Dönüşümlü Mevduat Hesabı Kampanyasını Başlattı

Finansbank, birikimlerin TL’den dövize, dövizden TL’ye vadesi bozulmadan ve faiz kaybı yaşamadan aktarılmasını sağlayan Dönüşümlü Mevduat Hesabı ile müşterilerini dalgalardan koruyor.

Haberler 18.11.2015, 17:44
Finansbank, Dönüşümlü Mevduat Hesabı Kampanyasını Başlattı

ANKARA(ANKA) - Finansbank, birikimlerin TL’den dövize, dövizden TL’ye vadesi bozulmadan ve faiz kaybı yaşamadan aktarılmasını sağlayan Dönüşümlü Mevduat Hesabı ile müşterilerini dalgalardan koruyor.

Finansbank, Dönüşümlü Mevduat Hesabı kampanyasını başlattı. Kampanya, döviz kurundaki dalgalanmalardan etkilenmek istemeyen müşterilerin değişen piyasa koşullarında hem kur hem de faizden kazanç sağlamasına olanak tanıyor.

Kampanyadan yararlananlar, birikimlerini büyütmeye devam ederken, kur değişikliklerinden de faiz kaybı olmadan yararlanıyor. Bu kapsamda dileyenler, Türk Lirası, Amerikan Doları, Euro, Sterlin, Japon Yeni veya İsviçre Frangı döviz cinslerinde hesap açıp, açılışta seçtikleri döviz cinsleri arasında istedikleri an günlük işleyen faizi kaybetmeden para birimini değiştirebiliyor.

-BİRİKİMLER KESİNTİSİZ DEĞERLENİYOR-

Dönüşümlü Mevduat Hesabı ile birikimlerini kazançlı şekilde değerlendirmek isteyenlere cazip bir fırsat sunduklarını belirten Finansbank Özel Bankacılık ve Varlık Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı, “Finansçı yaklaşımımız doğrultusunda ihtiyaçları doğru anlamak ve en uygun çözümleri üretmek üzere çalışıyoruz. Dönüşümlü Mevduat Hesabını da döviz kurundaki dalgalanmalardan zarar etmek istemeyen, hatta bu süreçte kazanmaya devam etmek isteyen müşterilerimiz için hazırladık. Böylece birikimler her zaman değerlenmeye devam ediyor” dedi. (ANKA)

(AR/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@