Ethereum Fiyatı Tüm Zamanların Rekorunu Kırdı! Ethereum Tahminleri Şok Seviyeye Ulaştı!

Ethereum yükselişini uzatarak, ABD doları karşısında tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü. 1.830 dolara yükselerek yatırımcıları için rekor bir seviye sunmaya devam ediyor.

Ethereum Fiyatı Tüm Zamanların Rekorunu Kırdı! Ethereum Tahminleri Şok Seviyeye Ulaştı!

ETH fiyatı olumlu bir bölge içinde işlem görmeye devam ediyor. 1.900 dolara doğru daha fazla kazanç için kendini ayarlayan ETH, analistler tarafından yakın incelemeye alındı. Ethereum daha düşük seviyelerde de düzeltme yaşamıştı. Analistlere göre, 1.830 dolar civarında tüm zamanların en yüksek seviyesi ile yeni bir ivme kazanıyor. Yatırımcılar ise heyecanlılar.

ETH Fiyat Hareketleri 

Fiyatın şuanda 1.760 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın oldukça üzerinde işlem gördüğü belirtildi. Grafik verilere göre, ETH/USD’de 1.760 dolara yakın destek ile oluşan büyük bir yükseliş hareketi var. Analistler paritenin kısa vadede düşebileceğini, ancak boğaların 1.850 doların üstünü hedeflediklerini belirttiler. Bu yüzden kısa vadeli düşüş hareketinin ETH yükselişini durduramayacağı açıklandı.

ETH, 1.800 dolar seviyesinin üstüne çıktıktan sonra kısa vadeli aşağı yönlü bir hareket yaşamıştı. Daha sonra ise 1.760 dolar seviyesinde kendini düzelterek, 1760 doların üzerinde sabit kaldı. Sonuç olarak grafikler üzerinde 1800 dolar seviyesinin üstünü hedefleyen bir hareket gündeme geldi. Analistler 100 saatlik basit hareket ortalamasının üstüne yerleşen ETH’nin şu anda 1806 dolar seviyesi üzerine çıkmak için olumlu yükselişini devam ettirdiğini açıkladılar. Anlık grafik üzerinde 1.806 dolar olarak işlem gören ETH değeri, yatırımcıları heyecanlandırdı.

ETH İçin En Kötü Senaryo

Analistler, orta seviyeli bir desteğin ise 1770 dolar düzeyine yakın olduğunu belirtirken, son dalganın %76.4 Fib geri çekilme düzeyi ile 1830 dolar’a yükseldiğini ifade ettiler. Ethereum, 1830 dolar ve 1850 dolar direnç seviyelerini tamamen temizlemeyi başarırsa daha düşük seviyede bir düzelme yaşayabilir. Analistler bu olasılıkta ise desteğin 1770 dolar seviyesinde şekilleneceğini ifade ettiler.

Bir sonraki büyük desteğin 1760 dolarlık kanal olduğunu ve en kötü senaryoda ise fiyatın 1700 dolar seviyesine inebileceğini tahmin eden uzman analistler, 100 saatlik basit hareketli ortalamanın bur durumu yönlendirebileceğini söylediler.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@